Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha a vonat wc-jét gumikesztyűb...

Ha a vonat wc-jét gumikesztyűben fogom meg utána érdemes kézfertőtlenítőt raknom a kezemre vagy fölösleges?

Figyelt kérdés
Mármint utasként ha esetleg rámjön
2013. jún. 17. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A seggedre meg esőkabátból kivágott kört teszel?

Minek ennyire túlzásba vinni? Azokat a WC-ket napi szinten takarítják. Összehányt-összefosott wc-be ne menj be, ami tisztaságilag megfelelő állapotú abba nem kell vegyvédelmi felszerelés... Használat után moss kezet plusz használj fertőtlenítőt, de gumicsizma, kesztyű nem kell...

2013. jún. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
szerintem inkább ne szállj vonatra ha ennyire fóbiás vagy.
2013. jún. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A jövő héten megyünk sulis táborral

Azért nem figdosnám meg kézzel az ülőkét amit előttem millió ember összefogdosott sz@ros kézzel meg ki tudja mivel

2013. jún. 17. 20:39
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

És ahova te sz@rsz, azt más fogdossa? Mit gondolsz, mindenki vegyvédelmi szerelésben jár révásira? A gyerekorvos is azt mondja, hogy a gyereknek másfél éves koráig másfél kiló P vitamint, az az piszkot kell megennie, hogy az immunrendszere megfelelően tudjon védekezni a bacik ellen.

Ne vidd túlzásba a védekezést. Használd a WC-t és moss kezet utána. Nem fontos ráülni, fölé is guggolhatsz.

2013. jún. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Menj el otthon szarni, mielőtt vonatra szállsz!
2013. jún. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt nem értem hogy minek kell megfogni? Én mindig megoldom úgy, hogy nem érek hozzá semmihez, csak a kilincshez. Pedig sokat vonatozok...
2013. jún. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pl le van hajtva a fedél vagy olyan instabil hogyha nem fogod akkor lecsapódik.
2013. jún. 18. 14:37
 8/8 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Akkor fogsz egy budipapírt (vagy zsebkendőt) és megfogod azzal. Egyébként a belvárosi tömegközlekedésben is gumikesztyűben kapaszkodsz? Mert azokat a kapaszkodókat is megfogják ám mindenféle kézzel, amikről nem tudhatod, hol nyúlkáltak előtte.
2013. jún. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!