Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Valaki használta már ezt a...

Valaki használta már ezt a kártyát? Tapasztalatok? Www. Citysim. Net

Figyelt kérdés

2013. jún. 19. 11:23
 1/6 anonim válasza:
Nem ismerem, milyen típusú ez a kártya, bővebb infó?
2013. jún. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nem sikerült jól beírnom a weblap címét: [link]


Ez egy feltöltős SIM kártya, aminek nagyon jók percdíjai, ha külföldre/külföldről telefonál az ember és internetezni is olcsó vele. Pár hónapra ki szeretnék menni Franciaországba és Németországba dolgozni és arra gondoltam, hogy veszek egyet.


Csak kíváncsi lennék, hogy valaki ismeri-e és hogy mik vele a tapasztalatok.

2013. jún. 19. 12:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem rossz. Bár az árak annyira nem hűdefaszák. Sőt...


"FREE incoming SMS worldwide"

Aha. Mert amúgy hol kell sms fogadásért fizetni? Engem EU-n belül érdekel, ilyet nem szoktak felszámolni szerintem sehol. De tán EU-n kívül sem.


"- FREE incoming calls in over 120 countries"

Ez mondjuk az egyik legnagyobb pozitívuma. Ha sokat hívnak téged amíg külföldön vagy, akkor tényleg jól jöhet.


Hívás díjak sem annyira rosszak, de ha bele számolom, hogy csak a SIM kártyáért elkérnek 35 eurót, akkor elég sokat kell telefonálgatni, hogy megérje.

EU egyik számunkra nagyon jó szabályozása a roaming díjak kordában tartása. Egyre lejjebb szorítják hatóságilag, szóval manapság már abszolút nem olyan vészesek a percdíjak mint sok éve volt. Legalábbis EU-n belül. Ez a citysim kicsit olcsóbb, de mondom, számold hozzá a kártya 35 eurós alapdíjat aztán számold ki hány perc után éri meg. És fogsz-e annyit beszélni.


Ha külföldön pl. netezés miatt kéne, akkor valószínű, hogy olcsóbb ha veszel kint egy helyi SIM kártyát. Legtöbb országban ez nagyon olcsó, mint ahogy nálunk is. Bőven nem kerül 35 euroba. És talán még nagy részét le is beszélheted. Nem úgy mint a citysimnél.


Összességében: én nem ismerem ezt a citysimet csak most a honlapot néztem át. Azt javaslom alaposan számolj utána, mert lehet, hogy megéri, de ha nem használod elég sokat akkor valószínű többet buksz a magas belépési díjon.

2013. jún. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Számolgattam, szerintem megtérül majd. Főleg mert amúgy is szeretek utazni. Amúgy Telenornál vagyok, ott 106 HUF/percért telefonálok az Unión belül, szóval ennél ez jobb.

Illetve az teszik, hogy ha a barátomnak is veszünk egy ilyet, akkor mindig 0,19 euróért telefonálunk. Mindegy, megveszem és meglátjuk. :)

2013. jún. 20. 10:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Felesleges. Én minden országban veszek SIM kártyát ahová megyek, így van olcsó Internetem mindenütt. Anglia, Írország, Ausztria: 3, Németország: O2.
2013. jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Számolgattam és végül megvettem, ki is próbáltam. Kicsit féltem ettől a call-back működéstől, de pofonegyszerű. Szóval szerintem jó.
2013. júl. 9. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!