Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Budapestről Bristolba szeretné...

Budapestről Bristolba szeretnék repülni. Melyik légitársaságnál van ilyen közvetlen és nem egekbe szökő árral rendelkező járat?

Figyelt kérdés
Wizzairnél néztem,ott akár 17 ezer Ft-ért is hozzá lehet jutni a jegyhez,de sajnos csak Londonba indulnak járatok.Ezután rábukkantam a ryanair-re,ahol majd' leesett az állam,mikor megláttam a 200 ezer Ft-os és afeletti árakat.Ha jól tudom,Amerikába utazóknak kerül úgy átlagosan ennyibe egy jegy. Légyszives segítsetek! Bristolon kívül szóba jöhet még Heathrow vagy Cardiff.Előre is köszönöm!

2013. júl. 6. 01:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha Heathrow jó, akkor mondjuk Stansted miért nem jó?
2013. júl. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hol néztél te 200 ezres repjegyet Bristolba? ha időben foglalsz, bőven kijössz 30.000 ből. Azonban Bristolba csak a Ryanair repül, így monopolhelyzetben vannak. Elrepülsz London valamelyik repterére(Heathrow, Gatwick, Stansted, Luton), majd onnan Bristolba busszal vagy vonattal, ha sokallod a közvetlen járat árát. Ennyit tudok javasolni.
2013. júl. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És London Lutonból hogy tudok eljutni Bristolba? Elnézést,de nem vagyok jártas ilyenekben.Még csak egyszer voltam Angliában,az is évekkel ezelőtt volt,sulis utazás keretében tanárokkal.
2013. júl. 6. 23:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Meglepve olvastam kérdésed, úgyhogy gyorsan rá is kerestem ryanairnél, de szerintem elnéztél egy helyiértéket, mert a 20 ezerhez közelebb van az ár, mint a 200-hoz :O
2013. júl. 7. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!