Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Törökországba mennyire biztons...

Törökországba mennyire biztonságos férfi nélkül nyaralni, két nőnek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
A józan ész szabályait betartva teljesen biztonságos. Biztonságosabb mint budapesten sétálni.
2013. júl. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Én egyedül voltam Isztambulban (egy önkéntes találkozóra mentem, csak kimentem egy héttel előbb várost nézni) szőke hajam va, kék szemem. Biztonságosnak biztonságos volt, de eléggé zavart, hogy 3 méterenként szólítanak le. Persze az első nap még tetszett a hiúságomnak, de utána már sok volt.
2013. júl. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

"Biztonságosabb mint budapesten sétálni."


?? Budapest teljesen biztonságos.


Lehet, hogy Törökország se vészes annyira, de azért én ilyet nem mondanék, hogy még jobb, mint Budapesten. Ez tuti nem igaz.

2013. júl. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, kicsit ettől is tartunk, hogy nem lesz nyugtunk..., pedig kikapcsolódni szeretnénk menni, valamelyik tengerpartjára, valószínűleg Kusadasi-ra.
2013. júl. 9. 16:42
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Biztonságos. Ha nem pakoljátok ki a portékát (jó kelete-európai szokás szerint) akkor nem fognak lépten-nyomon leszólítgatni sem. De ugye amíg az ottani, nem vallásos(!) nők is úgy védekeznek a tűző nap ellen, hogy könnyű vászonnadrágot/térdig érő szoknyát hordanak, lenge, de mindent eltakaró felsőrésszel, a kedves honfitársaim viszont pitsanadrágban, miniszoknyában, haspólóban, melltartó nélkül flangálnak "a hőség miatt" aztán előadják a felháborodott úrihölgyet, akit ok nélkül zaklatnak ezek a barbár férfiak... Ha az öltözéked nem kihívó, akkor tisztelettel fognak veled bánni.
2013. júl. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Jártam Törökországban!


A nyugatról érkező legrusnyább banyákat is lépten-nyomon leszólítják.

Ők pont ezért utaznak oda, hogy legyen sikerélményük.


A fiatalabbakat kicsit meg is tapizzák a tömegben.

(pl. a bazárban.)

2013. júl. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, de észnél kell lenni, én fiú vagyok, és még én is kaptam furcsa ajánlatokat :) Tengerparton szerintem nem annyira problémás, Isztambul már inkább, vidéket nem ajánlom :)))
2013. júl. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"a kedves honfitársaim viszont"


Az írásoddal egyetértek, hogy az öltözet igyekezzen a helyire hasonlítani. De ez odavissza igaz kéne legyen! Amíg arab kultúrából jövő emberek ugyanúgy öltöznek a nyugati világban mint otthon addig szerintem ezt fordítva sem kéne felróni és hibáztatni, hogy na ezért bánnak vele így meg úgy, ezért tapizzák vagy akármi. Mert ha így van akkor ugye azzal sincs gond, ha Európában meg őket éri hátrány a saját ruhájuk miatt?

2013. júl. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!