Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utazott már valaki nyaralni...

Anya.mano333 kérdése:

Utazott már valaki nyaralni 5,5 hónapos érzékeny babával?

Figyelt kérdés

Egy hónapja foglaltunk szállást Balatonon egy wellnes panzióban, akkor még szuper ötletnek tűnt,pár napra leruccani.

Viszont 1-2 hete borzasztóan érzékeny lett a kislányom...most már nem csak az idegen emberekre, hanem idegen zárt helyekre sem tudunk vele menni. A dédihez és a mamához is elmentünk a múlt héten és mindkettőnél vigasztalhatatlan hisztibe kezdett, miután körülnézett és rájött, hogy nem otthon van. Pedig előtte is jártunk már ott, csak akkor még nem nagyon fogta fel, mi történik.

Valószínűleg természetes, miután okosodik és meg tudja különböztetni a helyeket és az otthon jelenti a biztonságot, csak most nem tudom mi legyen az utazással.

Vajon megszokja a helyzetet, vagy végig kínlódjuk a 4 napot. Nem szeretném őt felesleges stressznek kitenni.

Nem tudom mit csináljak...



2013. júl. 29. 12:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a négy fal között kell lenni vele. Normális, hogy mentek a dédihez, mamához, mindenhová. Szoktatni kell hozzá, nincs mese. A Balatonon is mászkálni, és emberek közt lenni, így fogja megszokni. Mielőtt mennétek addig pár napig turbózd fel a menések számát előbb utóbb hozzászokik.

Az sem lenne hülyeség ha arra a pár napra a mama vigyázna rá, addig ti is tudnátok együtt lenni, kikapcsolódni.

2013. júl. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!