Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Veletek történt már tengerpart...

Veletek történt már tengerparton, vagy vízparton valami baleset?

Figyelt kérdés
Vagy láttatok már élőben valami olyasmit, ami mással történt?
2013. aug. 17. 14:25
 1/7 anonim válasza:

Még kisgyermekkoromban láttam vízbe fulladni egy lányt.

Engem pedig egy régi várban ért baleset néhány napja.

2013. aug. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Léptem már tengeri sünbe, úsztam már medúzák között, mondjuk egyik sem volt túl jó érzés, azt hittem, hogy megőrülök. De túléltem..
2013. aug. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

10 éve a Balatonban úszkáltam amikor pont előttem bukkant fel egy több napos hulla.. Azt hittem ott helyben megfulladok, ráadásul olyan sokkot kaptam, hogy hiába tudok viszonylag jól úszni, elkezdtem kapálózni csapkodni magam körül,ami miatt a víz össze-vissza mozgott, és emiatt a hulla is mindig nekem csapódott mintha átakart volna ölelni a víz alá akart volna nyomni.. Elég szar víz alatt sikoltozni.. Szerencsém volt, hogy 2 fiatal srác jött segíteni, mert ha ők nincsenek a sokk miatt akár én is megfulladhattam volna (na azóta sem úsztam a Balatonban)

36/N

2013. aug. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kagylóba léptem :D
2013. aug. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megharapott egy cápa az Adriában tavaly.
2013. aug. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egy medúza csípett meg Nizzában idén. Túléltem. :)
2013. aug. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bahamákon csapattam mikor hát odajött egy tigris cápa arcoskodni, levertem nekik kettőt a jobb fajtából oszt rögtön kisebb lett a pofája.
2013. aug. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!