Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha Dubrovnikba akarnék eljutni...

Doroff kérdése:

Ha Dubrovnikba akarnék eljutni, érdemes-e Bosznián keresztülmenni?

Figyelt kérdés
...vagy inkább kerülőutat választani és Horvátországban haladni csaknem végig autópályán?

2013. aug. 22. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha Dubrovnikba mész, mindenképp érinted Boszniát! Nem tudod kikerülni! Autópálya amúgy sincs végig még, Split után van még egy kis pálya, utána, csak főút, Dubrovnikig.
2013. aug. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez elso irja jol, meg valasztasod sincs, max Szerbian es Monetengron keresztul, de azt nem valalnam be a helyedben.
2013. aug. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért kellene érinteni Boszniát? Csak egy kis szakaszán kell mindenképp átmenni, amúgy mehet kerülővel a horvát autopályán. DE! Ki ne hagyd Boszniát, vallami elképesztő szép a táj, olcsobb a benzin, én az ott tankolt benzinnel többet tudtam elmenni mint a MOL benzinnel itthon. Tudsz kártyával is fizetni. Rövidebb is és az út tökéletes minőségű.
2013. aug. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, ha Boszniának kis szakaszán kell mindenképp átmenni, akkor már érinti :)Nem kötekedésnek szántsam :)
2013. aug. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, igazad van, a kérdező viszont azt kérdezte hogy keresztülmenni. Úgy gondoltam hogy nem kell teljes Bosznián átmenni. Mikor mi mentünk (teljes Bosznián) akkor azon a kis szakaszon még csak meg sem kellett álni, lassítottunk és intettek hogy mehetünk tovább.
2013. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg így van :) Tényleg nem provokációnak szántam.

Nekünk sem kellett megállni, de olyan érdekes volt, hogy pillanatoki alatt Horvát o.ból Boszniába, utána szinte pár perc ismét Horvátország, de nagyon szép hely. Különben ha már valaki ott van, akkor érdemes átmenni Montenegróba is, pl Herceg Novi, az is nagyon szép üdülőhely.

2013. aug. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, úgy értettem, hogy északról délre, egész Bosznián keresztülmenni... :-)

Tudom, hogy egy kis szakaszon mindenképpen érinteném, de ha jók az utak Boszniában és spórolhatok egy kicsit az üzemanyagon, akkor lemennék egyenesen.


Köszi szépen a választ mindenkinek!

2013. aug. 23. 20:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne az üzemanyag sporolás miatt menj, az csak egy plusz. A táj gyönyörű,a Neretva mellett végigmenni olyan mintha valami mesébe csöppenél. Mint írtam az utak tökéletes minőségűek, mi nem érintettük Szarajevot, a másik úton mentünk. Volt olyan hogy egy teherautó ment előttünk és az első alkalomnál lehuzodott és elengedte a mögötte haladó autokat. A sebességhatárokat mindenképp tartsd be!
2013. aug. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!