Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Lányok, ha egy férfi azt...

Lányok, ha egy férfi azt mondaná, hogy elvisz egy egzotikus helyre télen nyaralni úgy hogy ő fizeti az utat, de cserébe az úton legyél a barátnője (tehát szex is), akkor elfogadnátok az ajánlatot?

Figyelt kérdés
2009. okt. 31. 19:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
63%

Micsoda álszent dumák. "Jajj én nem fogadnám el, én nem olyan vagyok kevés az olyan lány aki nem fogadná el, és én kivétel vagyok"

Hagyjuk már, ha senki "nem olyan", akkor ki fogadja el. Minden nő elfogadná, csak virítsd a lóvét. Nemhinném hogy inkább egész télen dolgoznának havi 70.000 Ft-ért. Mellesleg még 1 idióta is aki nem fogadja el szóval...

2009. okt. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
100%
Nem biztos. Az ilyesmit élesben lehet biztosan kideríteni.
2009. okt. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
ha amúgy is vonnzódnék a pasihoz, akkor jóhogy! De csak akkor! ha erőt kéne vennem magamon ahhoz is, hogy hozzáérjek, akkor tuti nem!
2009. okt. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
0%
Érdekes hogy a válaszolók azokat használnák ki akit szeretnek és bejön nekik. Érdekes ez a fordított logika bennetek netesekbe. Ez egy külön világ a ti gondolkodásotok. Vagy inkáb csak álszentek vagytok nemtudom.
2009. okt. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
22%
Jajj, bocsánat, elfeledkeztem róla, hogy manapság már az az alap, mondhatni norma, hogy pénzért szexelünk...
2009. okt. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Esetleg adalékként annyi, hogy a pasi nem egy jóképü izmos nőideál, de intelligens és ápolt, kultúrált ember. Az út egy tíz napos távolkeleti út lenne.

2009. nov. 1. 10:14
 17/22 anonim ***** válasza:

Hát figyu... ha neked bejön és úgy gondolod képes lennél rá akkor tedd meg... de nem mindegy hogy ez az egyesség csak a nyaralás idejére szól, vagy utána is a fejedhez vágná, hogy ő megadta amit szeretnél, most teljesíts te.

Egyszer nekem is kínált hasonlót egy pasi. Nem nézett ki rosszul, nem fogok hazudni, azt mondta elvisz egy hétre Törökországba nyaralni, remek hotelbe, mindent ő fizet, ha cserébe én is adok "valamit"... Nem mentem bele, pedig éppen nem voltam kapcsolatban. Én szerelem nélkül nem tudok együtt lenni senkivel, úgy meg pláne nem, hogy tudom ezért lényegében fizetnek. Mondhat akárki akármit, én nem tudnék elszámolni utána a lelkiismeretemmel. Arról nem is beszélve, hogy miért így akar magának megszerezni? Miért egy egzotikus nyaralással? Miért nem úgy ahogy egy normális lányt... Én ezen elgondolkodnék.

2009. nov. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
24%
Szerintem nincs ebben semmi rossz vagy megvetnivaló! Mivel jobb egy házasságban "szexelni", kiszolgáltatottan, anyagi függőségben?
2009. nov. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A házasságban való szexet hogy hoztad össze az anyagi függőséggel? Nem valami logikus...
2009. nov. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Sohasem vágytam a Távol-Keletre.
2009. nov. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!