Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Lányok, ha egy férfi azt...

Lányok, ha egy férfi azt mondaná, hogy elvisz egy egzotikus helyre télen nyaralni úgy hogy ő fizeti az utat, de cserébe az úton legyél a barátnője (tehát szex is), akkor elfogadnátok az ajánlatot?

Figyelt kérdés
2009. okt. 31. 19:17
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
En ugy gondolom, hogy ha egyedülallo valaki, es nincs senkije, es tetszik neki az uriember, de nem feltetlenül a nagy öt latja benne hanem sak jol erzik eggyütt magukat, akkor miert lenne krva ha elfogad egy ilyen ajanlatot. Szerintem ez is sokmindentöl függ. Mennyire ismeri az illetöt, tetszik neki vagy sem, megbizhato vagy sem stb... Az en helyzetemben pl mindenkeppen elitelendö, mert ferjnel vagyok, es gyerekem van. Na de ugyanmar, olyan sok enber van aki azt hangotatja, hogy ö szingli, es minden hetvegi buli estejen massal bujik agyba. Azok nem krvak ugye. Minden nezöpont kerdese.
2009. nov. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

akkor nem k.rva hogy ha ezzel a férfival csak simán összejön minden nap mondjuk 2 hétig szexelni, de csak ennyi. A férfi nem ad neki semmit cserébe. Persze ettől meg rib.nc lesz, hogy összefexik akárkivel.


nah de amint a csaj azt mondja, hogy ácsi, ha nem viszel el nyaralni, akkor nincs szex, akkor ne magyarázd már nekem, hogy ez nem k.vaság, hiszen ő egy szolgáltatást adna a figurának térítés ellenében.


természetesen sokaknak fáj az igazság

2009. nov. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!