Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol voltatok nászúton? Akik...

Hol voltatok nászúton? Akik még nem voltak, azok hova mennétek?

Figyelt kérdés
Jövő augusztusban lesz az esküvőnk és augusztus utolsó hetében mennénk nászútra. Európán belül szeretnénk menni valahova. Görögországon belül eddig Zakynthos, Korfu vagy Kréta merült fel. Ezenkívül ötleteket tudtok adni? Melyik utazási irodával mentetek? stb
2013. szept. 9. 14:47
 1/2 anonim válasza:
Én még nem voltam de szerintem utazási iroda az [link] lenne és ott jó helyeket is ajánlanak
2013. szept. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi Noszvajon voltunk és Finnországban is:)


Én éltem egy évet Görögországban, oda inkább megszervezném magamnak a ti heyletekben, úgy tapasztaolom, hog yúgy sokkal jobban jársz.


A görög szigetek közül én Naxosba, vagy Parosba mennék legszívesebben. Szerintem nagyon szép Mykonos bár mivel az partysziget így én nászútnak nem ajánlom ill. nekem nagyon bejött Santorini is.


Ahogy írtad gondolom meleg helyre utaznál. Nálem szóba jöhetne még így Sardinia, Sicilia, Alicante, Liszabon, Azori-Szigetek, Korzika, Ulcinj


Ha meg esetleg gondoltok városlátogatásra is akkor pedig Isztanbul vgay valamiylen északi ország, bár északnak nagyon más a hangulata mint délnek.

2013. szept. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!