Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Angol tudással, hol tudnék...

Angol tudással, hol tudnék letelepedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A mai világban sajnos egy nyelvtudás, tudom nem ér sok mindent! De angolul tudok a legjobban, és azon gondolkoztam, hogy az angol nyelvű országokon kívül, hol van még olyan lehetőség ahol angol nyelven boldogulnék.

Hiszen itt Magyarországon is élnek olyan emberek, akik nem (vagy nem nagyon) beszélik a magyart, mégis itt élnek.

Olyan országokra vagyok kíváncsi, hogy például Olaszországban is boldogulhatok-e? stb.



2013. szept. 12. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha az adott ország nyelvét nem beszéled, akkor amindannpos megélhetés is problémás (bevásárlás, közlekedés, orvos), emellett bárki mármikor átverhet, akár privát, akár munka/pénz területén is.

EZÉRT nem megy értelmes ember olyan helyre, ahol nem tudja magát RENDESEN megérttetni.

2013. szept. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olaszországban az angoloddal? Esélytelen...
2013. szept. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Angol nyelvterületen. Egyébként szinte mindenhol beszélnek angolul, legfeljebb az adott ország nyelvét kényszerből úgyis gyorsan megtanulod, addig meg jó az angol.
2013. szept. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát Olaszországot és Spanyolországot nagyon nem ajánlom :S én most voltam kint és még a rendőrök se nagyon tudtak angolul, nemhogy a polgárok :S ne tudd meg hányszor tévedtem el, mert senki nem tudott segíteni, meg félre tájékoztattak :S
2013. okt. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:D Neeem nem arra gondoltam, hogy Olaszországba akarok angollal boldogulni, azt példának írtam. Vannak molyan országok, ahol több nyelvvel is boldogul az ember. Persze nem feltétlenül Olaszország. :D
2014. jan. 6. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!