Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Síelésnél kötelező a bukósisak?

Síelésnél kötelező a bukósisak?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 16:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%
dehogy is. sőt szerintem senkin sincs. biztos nem venném fel, tök égő. de lehet hogy csak szerintem :D
2009. nov. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Húúúdeégőőő... pfff -.-

Ha a magyar pályákra jársz, akkor nem muszály :D, de a veszélyesebb, komolyabbaknál már ajánlott.

2009. nov. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Uristen az elso valaszolora ne hallgass jo magy idiota. Altalaban 14 ev alatt kotelezo, de idosebbeknek is ajanlott, es egyaltalan nem ego-.- ha elmesz pl ausztriaba sielni nagyon sok mindenkin lathasz sisakot. Hisz tudod - a profik is bukosisakot viselnek;)
2009. nov. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
14 vagyok :D megyünk két hétre síelni, ez lesz az első, de szerintem elég ciki a bukósisak :$ szóval akkor marad a sima sapi meg a kórház ha betörik a fejem :D
2009. nov. 6. 18:40
 5/18 anonim ***** válasza:
Iiiiistenem... inkább választod a kórházat, minthogy arra a pár órára felvegyél egy sisakot? gratulálok, igazán hatalmas értelmi szinten állhatsz...
2009. nov. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 tade ***** válasza:
Kulfoldon elek. 2 napja meghalt egy 16 eves fiu, mert elcsuszott a robogojaval es nem volt becsatolva a bukosisakja, ami eses kozben leesett, es a fiu belehalt a fejserulesebe. Remelem tanulsagos volt. Mi van ha nekicsuszol egy korlatnak egy fanak. Sokan lazan veszik a bukosisak temat, holott elefelejtik, hogy bizony egy jol becsatolt bukosisak eleteket menthet. Te cikinek erzed, es ha majd e ciki dolog miatt egy nagyon szep fejserulest szerzel, akkor rossz kimondani, de megerdemled!
2009. nov. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
na jó, talán igazatok van, kibírok néhány órát :)
2009. nov. 8. 14:05
 8/18 anonim ***** válasza:
én ma "tanultam" meg síelni, én se vittem sisakot de mondták, hogy nagyon ajánlják és béreltünk eggyet aminek örülök, mert 2× akkorát estem (egyébként finom a hó xD) szóval érted xD Szóval vigyél, nem ciki! ;)
2009. dec. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
figyelj.16 éves vagyok,3 éves korom óta síelek.elég profi vagyok.gáznak találtam a sisakot,aztán egy profi pályára küldtek olaszországban,ahol kötelező volt a sisak.felvettem,akármilyen ciki volt.megcsúsztam,nekicsapódtam egy fának,a sisak ripityára tört,meg egy kezem is eltört.ha nincs rajtam akkor a sisak,ma már nem élnék.
2009. dec. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
De miért lene égő ha rajtad kivül asse tom hánynak van? Jó ha fiu vagy akkor egy rózsaszín virágos sisak kicsit égő de akkor is sokat ér.
2010. jan. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!