Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Síelésnél kötelező a bukósisak?

Síelésnél kötelező a bukósisak?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 16:48
1 2
 11/18 anonim válasza:
basszus én nem hordok 15 vagyok és 13éve síelek...de már én érzem gáznak h nincs rajtam. mindenki hord. elmész ausztriába vhova biztos h kb 10olyan embert fogsz csak látni aki nem hord!és ha kezdő vagy akkor meg még fontosabb lenne.
2010. febr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
nem vagyok már kezdő, úgy döntöttem hogy csak fekete pályára húzok sisakot :) végülis még sosem estem úgy hogy a fejemet vertem volna be
2010. febr. 5. 15:57
 13/18 anonim válasza:
ha jártas síelő vagy tudod, hogy a fekete pályán sokkal kevesebben mennek, mint a pirosakon, így egy piros pálya veszélyesebb, mint egy fekete, amin mellesleg bárki letud jönni, csak nem szépen...;) ha van sisakod: HORD!
2010. febr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
nem kötelező, de ajálják mindenkinek, ausztriában a legtöbb helyen a gyerekeknek kötelező elvileg, de nem ellenőrzik:D
2010. ápr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

"14 vagyok :D megyünk két hétre síelni, ez lesz az első, de szerintem elég ciki a bukósisak :$ szóval akkor marad a sima sapi meg a kórház ha betörik a fejem :D"

essél el h tiszta hó legyen a sisak aztán kész:D vagy matrica, vagy veszel festéket

2010. ápr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
most ez lesz az első vagy profi vagy? :D
2010. júl. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szia!Tudom hogy már elég későn írok az utolsó válaszolóhoz képest(hát akkor a kérdés idejét inkább ne is nézük)De én 12 éves vagyok és egyszer a piros pályán lementem véletlenül az erdőbe ahol bukfenceztem egyet és ..hát ez ilyen szakadékos hely volt szóval kövek is voltak és bevertem a fejem(csak agyrázkódásom lett)de az orvos azt mondta ha nem lett volna rajtam bukó akkor simán meghalok..És egyes helyeken birságolják is azokat a 14 év alattiakat akiken nincs bukó...
2011. márc. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!