Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha Angliába szeretnék munkát...

Ha Angliába szeretnék munkát vállalni telefonos operátorként, akkor arra, ill. ahhoz milyen szintű nyelvtudást szoktak egy külfölditől kérni?

Figyelt kérdés

Persze, gondolom, h min. középfok szükséges, de ezt úgy képzeltem el, hogy olyan helyekre jelentkeznék, ahol magyar nyelvű operátorokat keresnek...tehát a munkavégzés alatt beszélni igazából magyarul kellene!

IGaz ez csak egy elképzelés a részemről...ill. a másik kérdésem ez is lenne még, h egyáltalán mennyire van ilyen operátorokra igény, hol tudok ennek konkrétabban utána nézni / amik nem átverős oldalak /?



2013. okt. 10. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy Angliában keresnek magyar nyelvű telefonos operátorokat!?!?
2013. okt. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Miért ne gondolhatnám???

De megköszönném, ha a kötekedők megkímélnének! :D

2013. okt. 10. 13:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem nagyon hiszem, hogy magyar nyelvű telefonos operátorra lenne szükség Angliában, ezeket a munkákat szerintem simán kiszervezték az adott országba.

Pl. Magyarországon tudok olyan call centert, ahol pl. Spanyolország, Franciaországból ha supportot kérsz, akkor valójában Budapesten jelentkeznek be...

Kétlem, hogy kelet-európai országoknak Angliában, angol fizetésért vennének fel operátort, amikor helyben olcsóbb az irodabérlés és a fizetések is.


Szóval ezt esélytelennek látom.


Telefonos operátorként Angliában a középfok az még nagyon gyenge. Úgyhogy nem ártana más területen gondolkoznod. De Angliában szerintem magyar nyelvtudásra nem igazán lehet építeni.


Esetleg nézelődj ezen az oldalon: [link]


A face-en pedig van egy nyitott csoport, esetleg lépj be oda: Munkalehetöségek Külföldre Vágyóknak.

2013. okt. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én meg, azért is gondoltam erre, mert eleve sok kinn már a magyar, ha még sincs rá már igény, akkor inkább azt gondolom, h azért, mert már kinti magyarok betöltötték a munkát. Itthon is keresnek olyan munkaerőket ezen a területen igen sokat, akik angolul, franciául, olaszul, oroszul stb. tudnak, de pl. ír portálokon is olvastam hasonló hirdetéseket, igaz ott nem magyar nyelvűt kerestek, hanem német anyanyelvűt, ill. más területűt, szóval a lényeg, h ezek miatt is merült fel bennem ilyesmi, persze nyilván van annyi eszem nekem is, h azért, ha van is ilyen az mindenképpen ritka.
2013. okt. 11. 09:18
 5/5 anonim ***** válasza:
előfordulhat, hogy van, vagy hogy keresnek ilyet, de kevés rá az esély. a barátnőmet elvileg azért vették fel, mert kétnyelvű, eddig kizárólag angolul kellett beszélnie...s annyira nincs tele, csak London.
2013. nov. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!