Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Valaki jönne Bulgáriába...

Sultana kérdése:

Valaki jönne Bulgáriába (Szófiába) a hétvégén?

Figyelt kérdés
Ingyen elviszlek Szófiáig csak a pályamatricákat kellene állnod viszont a visszautat neked kellene megoldani!
2013. okt. 16. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogy gondoltad?

Szerinted lesz olyan aki beül egy vadidegen mellé?


Mi van ha jelentkezik valaki, majd Szófiánál kirak, és a visszautad NEKED kell megoldanod?

2013. okt. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Bulgáriáig nincs autópálya-matrica. Szerbiában fizetős szakaszok vannak az autópályán, ahol km szerint fizetsz, Romániában (ha arra mész) pedig minden lakott területen kívüli közútra kell egy matrica, ami lehet heti vagy havi, az ár is ettől függ. Bulgáriában ugyanez a helyzet, ha jól emlékszem, ott 5 euró (10 leva) egy heti közúti matrica.


[link]

Az itt leírtakkal ellentétben autómosásért nem kértek 2 eurót, viszont a matricát az országból kifelé menet ellenőrizték a határon!

2013. okt. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Másodikat ne vidd magaddal, végig okoskodná az utat :)
2013. okt. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy 33 éves nő vagyok,és mivel a 2éves fiammal megyek jó lenne egy ember még velem aki segít esetleg levált vezetésben.Persze idegen mellé beülni bátor dolog,viszont vannak normális emberek is.Nem nyaralni megyek,már mentem busszal viszont annyira kényelmetlen volt,hogy szeretnék a saját autómmal menni.Akkor állok meg és ott ahol akarok,viszont nem ártana egy útitárs.Az első hozzászóló valószínű félreértett.Nem engem kell vinni,én szeretnék vinni valakit,teljesen ingyen,amint írtam a benzinköltségbe nem kérek,csak amit a pályán kell fizetni.De mivel én bizonytalan ideig maradok,ezért csak Szófiáig tudok menni.Vannak akik busszal mennek ezért gondoltam hátha akad valaki aki már többször utazott,és eljönne velem.
2013. okt. 17. 14:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, vannak normális emberek, de sok beteg is... kell bátorság, hogy egy idegennel utazz, főleg ha nő vagy. Nem értettem félre, de ha kifogsz egy olyat aki téged rak ki, akkor neked kell megoldanod az utat. Persze te tudod :) Egyébként meg megy levél privibe :)
2013. okt. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 lencsefőzelék ***** válasza:

Legközelebb itt (is) hirdesd meg:

[link]

2013. okt. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi utólag is mindenkinek a "féltő" szavait :) Már vissza is jöttem,egyedül mentem és csak 10napot maradtam mert bizonyos okok miatt haza kellett jönnöm hamarabb mint terveztem.Minden gond nélkül megúsztam a picivel...
2013. nov. 11. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!