Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Budapestről Németországba...

Budapestről Németországba vonattal. Kell utlevél? Mennyibe kerül kb a jegy ára? Mondjunk Münchenbe. Köszi.20/L

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 19:55
 1/8 anonim válasza:
100%

Útlevél konkrétan nem kell, elég a személyi, mert ugye már nem ellenőriznek a határon.

A vonatjegy 29-100 euro között mozog, a felső határban nem vagyok teljesen biztos. 29-ért kedvezményes jegyet lehet venni, de ezt érdemes időben beszerezni, mivel ilyen jegyeket korlátozott számban adnak el.

2009. nov. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

[link]


Itt mindent megtalálsz.

2009. nov. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
Megjo is lenne 29 euroert...AZ alap 75-89 euro.
2009. nov. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Tán nézd meg a lapot amit belinkeltem, mielőtt hülyeségeket írogatsz! A legolcsóbb jegy tényleg 29Euró.
2009. nov. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
Kedve utolso!!!!,talan pedagogous vagy, hogy ilyen jo oktatokeszseggel rendelkezel, vagycsakunatkozol, s megnezted neten,hogy melyik volt eddig a legolcsobb last minute jegy?
2009. nov. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A 29 Eurós jegyből minden vonatra 8 darabot adnak el, az első 8 helyet adják el ennyiért, tehát ez nem last minute, és nem egyszer volt ilyen akció, hanem minden vonatra azon a viszonylaton érvényes(tehát az éjszakaival is el tudnak 8-an utazni ennyiért, és a nappalival is el tudnak utazni 8-an ennyiért). Az hogy te a korlátolt felfogóképességed miatt 75-80Euróért utazol 29 helyett, igazából csak neked rossz, engem nem zavar.
2009. nov. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

juniusban mentem németországba, münchenbe vonattal, oda felé 21 ezer forint volt, vissza fele már valamiért 25 ezer. este 10-kor (kellett volna) indult a vonat, reggel fél 7kor szálltam le münchen pályaudvarán. útlevél nem kell, elég csak a személyid, nálunk úgy volt, hogy előszőr ausztria határán jöttek a magyar határőrök, visszaadtál, aztán jöttek az osztrák határörök, ők is visssza adtál, és ugyanezt eljátszottuk a német osztrák határnál is.


remélem segitettem.

2009. dec. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
És ha nagycsalád megy ki 90%-os kedvezménnyel az azt jelenti hogy 29€-s jegyből fejenként 2,9€-s jegy lessz?
2015. ápr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!