Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Van Magyarországon akkora...

Brain Storming kérdése:

Van Magyarországon akkora erdőség, amiben el lehet tévedni annyira, hogy az ember napokig ne jusson ki belőle?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 15:05
 1/9 anonim válasza:
EZ ENGEM IS ÉRDEKELNE XD
2010. dec. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem hiszem. Hacsak nem körbe-körbe jár az ember - egy eléggé kis körben :).
2010. dec. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
16%
hogy lehet ilyen hülyeségeket kérdezni? XD hát attól függ amúgy XD h mien hülye ember megy be az erdőbe XD me ha olyan hülye h jörbe körbe megy h hátha kitalál akk az életbe nem talál ki, de ha van annyi esze h mindjuk egyenesen megy előre akk egy nap alatt is kijuthat szinte bármeikből XD
2010. dec. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
REméltem, h vki legalább előáll legalább egy oan válasszal, h meik M.o. legnagyobb kiterjedésű és területű erdősége....
2010. dec. 26. 15:34
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Akkor kérdezd azt... amúgy meg nehéz, mert mindenhol vannak utak, és egy kis logikával előbb-utóbb eljutsz egy lakott területre. A legnagyobb erdős terület pedig az Észak-Magyarországi régió, de ott is vannak utak, falvak.


Az eredeti kérdésedre pedig azt mondanám, hogy normális ember egy napon belül tuti talál települést, kivéve, ha az evolúció alapján alkalmatlan az életre (azaz Darwin-díjas az egyén)

2010. dec. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
53%
Csak nem Bear Grylls-t néztél? :)
2010. dec. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

15:41

Iesmi választ vártam, köszönöm.

2010. dec. 26. 15:50
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Börzsöny, Bükk, és a Magsa-Bakony a legnagyobb összefüggő, település nélküli erdőségek Mo-n.

De el kell keserítselek, ezeknek ha betesznek a közepébe, akkor is kiérsz aszélükre, vagy faluba 2-3 óra alatt. Plusban mindenhol erdészeti és túristaút van, szal nem úszod meg :D

2010. dec. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
egyik barát(os)nőm képes egyetlen utcán belül is eltévedni, szóval szerintem lehetséges.. könnyen.
2010. dec. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!