Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 16 éves kerekesszékes lány...

16 éves kerekesszékes lány vagyok. Jövőhét pénteken leszek 17 és a párom el akar vinni egy hétvégére valami szállodába. Apukám viszont nem akar elengedni, mert mozgáskorlátozott vagyok. Hogyan győzzem meg az édesapámat hogy a párom igenis vigyáz rám?

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem apukád inkább attól fél, hogy terhes leszel mozgáskorlátozott létedre, ami nagyon gáz 17 évesen akkor is, ha az ember tud mozogni...
2013. okt. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Aludtatok már együtt barátoddal ? Azt megengedi ?
2013. okt. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Julianne Moore válasza:
szerintem elsősorban nem azért nem enged el,mert kerekesszékes vagy.előfordul ilyen,nem igazán tudsz mit tenni.egyezz meg vele,hogy a 18.születésnapodon akkor tutira engedjen el:)
2013. okt. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, ha a kérdező nem lenne kerekesszékes akkor mindenki azt írná, hogy "mi az hogy nem enged el apád! 16 éves vagy, már majdnem felnőtt" De most nem ilyen válaszok jönnek.


Kedves leányzó.. Beszélj apuddal.Kérdezd meg, hogy mi az oka, hogy nem enged el.

szex? akkor mond el neki, hogy van annyira okos, és megfontolt, hogy ne csináljatok butaságot.

a kerekesszék? Mond meg neki, hogy ez nem lehet ok a tiltásra, végül is a legtöbb szállodában figyelnek a mozgáskorlátozott vendégekre is, hogy ők is jól érezzék magukat. Semmi bajod nem lesz..Talán egy kiadós beszélgetés, meghozza a jó döntést is.

2013. okt. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!