Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha látok egy repülőgépet az...

Ha látok egy repülőgépet az égbolton, ki tudom-e találni, melyik járatról van szó, azaz honnan, hová tart? Van-e olyan internetes oldal, ahol a gépeket, légifolyosókat nyomon tudom követni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 04:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha Pestről, Ferihegyről van szó...

Na én azt szoktam, hogy kinézek az ablakon, megnézem, melyik irányba halad, mennyi az idő, majd bud.hu. :)

Rengetegszer hoztam haza így anyukámat este a reptérről. Ha láttam, hogy 22:20-as brüsszeli gép villog szembe a konyhaablakból, akkor elindultam a reptérre. :)

2009. nov. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

haha... Otthon Magyarországon fölöttünk is megy légifolyosó, a londoni, és észak/közép-németországi, meg bécsi gépeket simán megmondom. Figyeltem így már pasimat érkezni :) de az is jó, mikor jövök Londonba otthonról, és elmegyünk Esztergom fölött (szívem csücske), majd onnak ellátok tk sokáig az én városomba is :) sőt, hazafele is bemérem egyrészt a Duna, másrészt egy gyárkémény alapján... :) Sőt, itt egy ideig a Heathrow reptér mellett laktam, ott is láttam Malévtől kezdve mindent a kert fölött.

bocs a kitérő miatt, de ez a téma engem is mindig érdekel. jó tudni, h mást is.

Ezt az oldalt viszont én is megnézem rögtön

2009. nov. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
van olyan weboldal amin a világ összes járatát nyomon tudod követni valós időben, sajnos nemtudom mi a webcím. Akik a repülőgépek földről való fényképezésével foglalkoznak, azokank pl. elengedhetetlen.
2009. nov. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindhármótoknak az eddigi válaszokat! Nem Budapesten lakom, hanem a Bécs-Budapest szakasz kellős közepén. Innen főleg kelet-nyugat (és fordított) irányú légiforgalmat szoktam megfigyelni, de gyakoriak a dél felé tartó gépek is. A Bécsben vagy Pozsonyban landolni készülő gépeket is látom időnként.


Nézegetem a bud.hu-t, és ha meglenne ennek a másik honlapnak a címe, annak szintén nagyon örülnék!

2009. nov. 15. 15:43
 5/7 anonim válasza:
100%

Nem tudom, olvasod-e még:)


www.flightradar24.com

2010. máj. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hálásan köszönöm a választ! Pontosan ilyen oldalra gondoltam. Már be is tettem a kedvenceim közé, és sűrűn fogom nézegetni (pláne ha végre újra kiderül az ég ;)


Minden válaszolót zöld kezecskével jutalmaztam :)

2010. máj. 20. 18:09
 7/7 anonim ***** válasza:
[link] Itt van még egy. :) Nagyjából ugyan azok a gépek vannak feltüntetve (van mikor több is), csak több opciója van az oldalnak. -> fel lehet tüntetni az összes géphez pl. a modellt, légitársaságot stb.-t. Jó nézelődést. :)
2010. aug. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!