Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova tegyem majd az autót?...

Hova tegyem majd az autót? Tudok valahol olcsóbban parkolni?

Figyelt kérdés
Találtam Franciaországba egy viszonylag olcsó szállást (Nizza) de a parkolás autóval a hotelnél 14euró /nap.De ez nekem nagyon sok.Van valami hely ahol olcsóbban lehet parkolni?
2013. nov. 1. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Addig menj a város széle felé, amíg olyan utcára bukkansz, ahol nem tilos.
2013. nov. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Közelben tesco esetleg?? Vagy vannak helyek a város szélén ahol ingyenes a parkolás
2013. nov. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat kerdes, hogy megeri e az olcsobb parkolás.... A hotelnek nyilván zárt parkolója van.
2013. nov. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Érdemes azt megfontolni, hogy megéri-e messzebb parkolni, ha ott nem annyira biztonságos, esetleg sok idő elmegy, hogy oda-vissza gyalogolj a kocsihoz.


Azt nézd meg, hogy van-e a közelben valami vonat, buszpályaudvar, mert annak a közelében szokott parkoló lenni. Nem mindig végállomást érdemes nézni, hanem 1-2 megállóval odébb. Én is így parkolok néha, hogy tovább megyek, ott a vonatállomásnál van egy ingyen pici parkoló és ott szállok fel a vonatra, nem a végállomásnál, ahol meg fizetős....

2013. nov. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!