Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Korfura 4 személynek repülő+sz...

Korfura 4 személynek repülő+szállás+autóbérlés ha 250 ezerbe kerül, az soknak számít? Lehet ennél olcsóbban kijönni? Ti mennyiért szoktatok menni nyaralni?

Figyelt kérdés
esetleg tud valaki olcsó apartmant korfun, ami szép helyen van?(sidariba nem szeretnénk menni)
2013. jún. 3. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
4 főre ez az ár teljesen korrekt.
2013. jún. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez fejenként 62500, hogy jön ki ilyen olcsóra?
2013. jún. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

találtam apartmant kb. 104 ezerért, repülőt is elég olcsón, de ezt csak nagyjából számoltam ki, és az autóbérlés 7 napra 73000 lenne.. és még kb 30 ezret számoltam költőpénznek

persze, lehet, hogy pár 10 ezressel drágábban fog kijönni az egész

2013. jún. 3. 18:58
 4/8 A kérdező kommentje:
a repülőt félrenéztem, valamiért egy főre számolta :( akkor kicsit mégis drágább :D hol lehet a legolcsóbban repülőjegyet foglalni?
2013. jún. 3. 19:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon olcsó. Mi önálló szervezéssel fejenként szoktunk ennyiből kijönni egy hétre, mondjuk abba már a költőpénz (kaja, kirándulások stb.) is benne van.
2013. jún. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
wizzairnél például tudsz foglalni repjegyet
2013. jún. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ennyiért nagyon olcsó! Kellemes nyaralást!!!
2013. júl. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi Moraitikán voltunk és családnak a hotel tökéletes. Ha baráti társaság és esti koktélozásra vágytok, akkor Paleokasritsa......
2013. júl. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!