Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Járt már valaki Fehéroroszorsz...

Járt már valaki Fehéroroszországban?

Figyelt kérdés
Mindig is vonzottak az "elmaradott, diktatórikus" országok, gondolkoztam már kambodzsai, vietnámi utazáson, de eszembe jutott, hogy majdnem a szomszédban itt van Lukasenkó Fehéroroszországa. Milyen nehéz oda vízumot kapni? Hogy néz ki az ország belülről?

2013. nov. 7. 09:49
 1/4 anonim válasza:
82%

Én jártam, de csak Minszkben, nekem tetszett.

Nem nézett ki elmaradottnak.


Ha költöznél, akkor inkább Oroszországba menj, jobb a gazdasága és magasabb az életszínvonal.

2013. nov. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem költözni akarok, csak "ismerkedni" szeretnék. :)
2013. nov. 7. 09:57
 3/4 anonim válasza:
57%

Én jártam, semmi extra, olyan mint Bukarest, Belgrád, stb...

Néha látni pár fekete hummert a belvárosban, azok a kormány tagjai.

2013. nov. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen szovjetes-kicsit elmaradott-diktatórikus helyre akarsz utazni, akkor javaslom, hogy inkább a Dnyesztermenti Moldáv Köztársaságba utazz. Ott ugyan nincs túl sok látnivaló (egy kettő azért akad, és tegyük hozzá Fehéroroszország sem bővelkedik olyan nagyon látnivalókban), viszont nem kell a vízummal bajlódni, simán beengednek. Továbbá ott megvan az a plusz, hogy az egy el nem ismert ország, én kétszer voltam, nekem bejött a hely hangulata. Emellett ha már ott vagy, Moldovában is eltölthetsz pár napot, ami viszont tele van jobbnál-jobb látnivalókkal, amiket hála istennek még nem fedezett fel magának a turizmus, így nyugodtan lehet nézelődni.
2013. nov. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!