Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Valaki ötlet? Hogy oldottátok...

Valaki ötlet? Hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Ha egyedül mentetek külföldre,hogy csináltatok magatokról képet pl egy katedrális előtt?Vagy az mennyire merész dolog hogy megkérjek egy idegent hogy csináljon rólam képet?
2013. nov. 10. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Az állványon kívül marad az idege turista. Megszokott dolog ilyen helyeken idegent megkérni. Csak arra ügyelj, hogy ne egy bevándorló kinézetű sihedert kérj meg, mert az lehet, hogy el fog szelelni a kameráddal. Inkább házaspárból a férjet vagy idősebb turistát.
2013. nov. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engemmár nagyon sokszor megkértek, hogy csináljak képet.
2013. nov. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ott a helyszínen fel lehet mérni ki az aki szintén turista és akkor így lehet segíteni egymásnak.


Engem Eiffel tornyon kértek már meg és akkor cserébe én is kihasználtam az alkalmat. Ketten voltunk a párommal (és amúgy a másik páros is) de legalábbis tudtunk közös képet csinálni a párunkkal.

Iszonyú tömeg volt, ráadásul az Eiffel torony eleve nem az a hely, ahol el tudna bárki is rohanni :D

De tény, hogy én is félnék olyantól, hogy valaki elszelel, illetve nem szeretek szívességet kérni. Engem sokkal többször kértek már meg ilyenre, mint én kértem volna. :)

2013. nov. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!