Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tudtok ebben segíteni? Valaki...

Tudtok ebben segíteni? Valaki tapasztalat, ötlet?

Figyelt kérdés
Decemberben megyek Monacoba de kicsit húzós lenne az ár az én tervem szerint.Én úgy terveztem hogy útba ejtem ezeket a városokat és megnézem a látnivalókat:Ljubljana,Firenze,Verona,Milánó,Velence,San Marino,Pisa,Bologna.Ha ezeket mind megnézem akkor útiköltséggel(benzin,autópályadíjak.szállás,parkolás stb..) 220.000 ft-ra jönnék ki,de ha kiveszem belőle San Marinót,Firenzét,Bolognát,Pisát akkor kb -50.000 ft lenne.Ti mit tanácsoltok?Nézzem meg mindent vagy csak azt ami útba esik és amit kihagytam azt majd nyáron inkább?Mennyire éri meg most megnézni mindent?Szóval az a kérdés hogy mindent megnézzek a felsoroltak közül vagy szűkítsem le és hagyjam nyárra azokat amiket kihagytam?
2013. nov. 3. 14:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Őszinte kritikát fogok mondani. Decemberben Monaco egyáltalán nem elegáns. Magában sem, a többivel együtt sem.

Esős, borongós, és sok kedved nem lesz az utcákon mászkálni. Beülhetsz egy hotelbe aranyáron, vagy iszogathatsz meleg teát valami marha drága csehóban, de ennyi erővel - és ennyi pénzből - annyi értelmesebb dolgot tehetsz.

Lemehetsz egy jó hotelbe Mallorcára, vagy Szicíliába. Elmehetsz síelni a hegyekbe.

Ennél csak rosszabb, ha eltapsolsz még egy fél vagyont a többi olasz városra így, miközben mondjuk repcsivel megjárod majd bármelyiket 10 - 20 ezerből, és megnézheted őket külön-külön is...


Az utazás olyan, mint a gyümölcs vásárlás. Más hasonlattal élve a konzerv eper sem jó, meg a nagyon primőr sem. Ha épp csak vacak eper van, keress valami más ízleteset.

2013. nov. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!