Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Vakacioztatok mar luxus...

Vakacioztatok mar luxus hajon? Hol, merre, milyen volt

Figyelt kérdés

2013. nov. 13. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Nem, és azt is megmondom miért, hátha segít a döntésedben.

Mert marha uncsi. Egy rohadt nagy pléh doboz rengeteg folyosóval, ami pár óra után ugyanúgy unalmas, mint bármelyik sokcsillagos szálloda a novemberi esőben.

Tudom, ott a tenger, ami kék és hullámzik, és a hajó megy :) meg kiköt mindig másutt.

De ez olyan mű. Olyan vacak, olyan fölfújt dolog.

Nyugdíjasoknak való mulatság.

2013. nov. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

"Nem, és azt is megmondom miért, hátha segít a döntésedben. "


Kicsit azért furcsa olyanról véleményt formálni amit sose próbáltál. Mondjuk mintha egy apáca beszélne a szexről vagy nem is tudom... :D

2013. nov. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Luxusnak nem nevezném, egy jó középkategóriás hajón igen. Nem, nem volt uncsi :) Földközi-tenger nyugati medencéjében jártunk. A hajó 16 emeletes, tényleg jó hosszú folyosói vannak, de álomszép. Bárok, éttermek, medencék, boltok, jó buli volt. Itt is vannak minőség és árkategóriák, nekünk tökéletesen megfelelt ez is és a gyerekek is élvezték. Ha kiköt lehet városnézni, hajóstársaságnál befizetve vagy egyénileg (úgy olcsóbb), vagy lehet a hajón maradni és élvezni a napot, medencéket meg hogy kevesebben vannak.

Mit tervezel? Hátha tudok ötletet adni.

2013. nov. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom, 2014 august 13- an megyek a Azamara Quest-el egy mediterran cruisera, Erdekes, szep helyekre latogat a hajo azert valasztottam.
2013. nov. 13. 21:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, az Azamara az ára alapján magasabb kategória, mint ahol mi voltunk. Ha még annál is jobb, biztosan jól fogjátok magatokat érezni! (3.)
2013. nov. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezen a fórumon vannak sokan, akik több társasággal hajóztak már: [link]
2013. nov. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én szeretnék menni. Azért mert több helyre ellehet jutni kényelmesen. Én egy ázsiai útat néztem ki, Szingapúr-Kuala Lumpur-Phuket-Langkawi-Szingapúr vagy hasonló érdekelne. Nekem azért tetszik, mert nem kell cipelni a városok között a csomagot, elég felrakni a hajóra, aztán meg egy napig körülnézni az adott városban.

Egyébként Finnország és Svédország között mennek kompok, azok is olyanok, mint egy szálloda, azon már utaztam. Szerintem nem unalmas.

2013. nov. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egy évig spórolgattam, hogy elmehessek egy ilyen hajóra. A Balti-tengert hajóztam körbe. Minden fontos városban megállt a hajó. A Norwegian Yade-val voltam. Nagyon tetszett. Megérte rá költeni.
2013. nov. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!