Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A nagy luxus tengerjárókon mi...

A nagy luxus tengerjárókon mi a szerepe a kapitánynak?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen ő mit csinál ott?

Annyit tudok, hogy étkezésekkor beszélget az utasokkal, de egyébként mit csinál?

És étkezésekkor miről beszél?


2010. jan. 9. 20:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden hajón a kapitány felel az egész hajóért,és ő is vezeti.Az utasokkal csak néha beszélget,nem ez a feladata.
2010. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

"ő is vezeti"

Ez nem teljesen igaz.

Elvégre nem ő áll a kormánynál.


Akkor mit csinál? Kicsit részletesebben.

És ha mégis beszélget, akkor miről?

2010. jan. 9. 21:30
 3/14 anonim ***** válasza:
Gondolom arról hogy elégedettek-e az utasok a szolgáltatással.
2010. jan. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes lenne,ha a tengerjáró kapitánya étkezésekkor beszélgetne a többezer utassal. Mégis,hogyan képzeled ezt?Alkalmanként beszélget néhány VIP-es utassal,de a többivel meg nem.Hogy miről? A szomszéd bácsi miről beszélget a másik szomszéddal?

De ha nagyon kíváncsi vagy,keresgélj a Google-ban,biztosan találsz elegendő információt.

2010. jan. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ennyire ne nézz hülyének.

Azt én is tudom, hogy nem mindenkivel beszélget.

Van egy asztala az étkezőben és az előkelőbb utasok oda ülhetnek hozzá.

Amúgy nem hiszem, hogy arról dumálna, hogy hogyan csapta agyon a vakondot a múlt héten.

2010. jan. 9. 22:51
 6/14 anonim válasza:
én azt is hallottam hogy rumot kell innia
2010. jan. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Minden szervezetnek van egy vezetője. A szárazföldön elnöknek, igazgatónak stb. nevezzük. Mint minden vezető a kapitány is összehangolja és ellenőrzi a beosztottak munkáját. Döntéseket hoz utasításokat ad ki a legfontosabb ügyekben. Elszámol a tulajdonosok felé.

Az utasok a hajó ügyfelei. Az ő pénzükből él a hajó személyzete és az üzemeltető. A VIP ügyfelek rengeteg pénz fizetnek, és a megelégedett vevő újabb ügyfeleket hoz. Valószínűleg könnyed "szalon társalgást" folytat a VIP utasokkal. Én kapitány ként megkérdezném, hogy hogy tetszik a hajó, megelégedett-e a szolgáltatásokkal a vendég, megdicsérném a hölgyek estélyi ruháját stb.

2010. jan. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
A kapitány felel mindenért, ő dönti mindenről, jelentéseket olvas, stb.. Vezetés alatt nyílván nem az ő dolga fizikailag irányítani a hajót, hanem ő adja meg a koordinátákat, mélységet, stb.. Hatalmas felelősség nyugszik a vállán és nem pedig csak úgy dísznek van ott (mint ahogy a szavaidból kivettem, hogy úgy gondolod).
2010. jan. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
9%
Első sorban ugráltatni a legénységet, menősködni, hogy ő A kapitány! Másodsorban ha süllyed a hajó, elsőként elhagyni azt... Komolyan... ilyeneknek hogy adnak engedélyt?
2010. jan. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A rendőrkapitányságon mi a szerepe a rendőrfőkapitánynak? Elvégre ő nem bűnüldöz, nem tartóztat le senkit. Tulajdonképpen ő mit csinál ott?

Elég hülye kérdés. Mindenhol van egy főnök, aki irányít. Nem tudom hány éves vagy, de azért ezt igazán tudhatnád, hogy sehol sem úgy működnek a dolgok hogy összeverődnek 20-an és akkor irány a munka. Valakinek irányítania is kell.

2010. jan. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!