Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A párom 25-én indul Londonba...

Barbiii1987 kérdése:

A párom 25-én indul Londonba dolgozni mint targoncás, van egy 7 hónapos kislányunk, kint mit tud megigényelni utána? Úgy, hogy a lányunk Magyarországon van.

Figyelt kérdés
És milyen papírok kellenek pontosan hozzá?
2013. nov. 14. 16:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagy lófütyköst. Már miért fizetne nektek egy olyan ország, amihez SEMMI közötök nincs?! Elképesztő ez a gondolatmenet, hogy még egy büdös fillér adót/betegbiztosítást, semmit nem fizettetek oda, de már a segílyke kellene.
2013. nov. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

targoncaskent valszeg se bejelentve, se legalizalva nem lesz, orulhet, ha a beret megkapja es nem 18 indiaival meg pakival kell egy szobaban laknia, utlevel nelkul.


a gyerek utan meg kb. 0 penz 'jar', Angliaban aztan kulonosen nem 'jar' semmi automatikusan.

2013. nov. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
1, Ha a gyermek nem lakik Angliában, semmilyen pénzt nem kap a brit államtól. De mégis, ezt hogyan gondoltad egyáltalán? Nem véletlen szigorították meg a segélyhez jutást, elegük lett az angoloknak abból, hogy a hozzátok hasonlók pumpolják őket, miközben egy fillért nem fizettetek még be a brit kasszába! Szégyelljétek magatokat!
2013. nov. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Elképesztő mennyire rosszindulatú emberek vannak, nincs abban semmi rossz ha utána jár az ember az ilyennek, nekem meg olyan emberek mondták akik kint laknak, hogy igenis lehet valamennyi támogatást igényelni, a másik dolog meg persze mi is mennénk majd utána. Elég durva azért az ilyen hozzáállás. Gratulálok :)
2013. nov. 14. 17:29
 5/16 A kérdező kommentje:

A targoncás állásról meg annyit hogy be lesz jelentve :), és nem idegenkel fog együtt lakni hanem régóta kint lévő barátokkal.

Látszik, hogy rosszindulatú kint lévő magyarok vagytok :)

2013. nov. 14. 17:53
 6/16 dev dam ***** válasza:
Németországba igényelhet családipotlékot ami 220euro ha lemodja a magyart.
2013. nov. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2013. nov. 14. 21:19
 8/16 anonim ***** válasza:
Pont a heten mondta valamelyik brit politikus, hogy eleg nagy hiba volt beengedni a kelet-europaiakat dolgozni, mert nem sok haszna van belole az orszagnak, es pont ezert mert van egy jo szeles reteg aki anelkul, hogy barmit tenne azert az orszagert maris benefitet akar az adofizetok penzebol, neked, gondolom neked se tetszene ha mindenfele bevandorlo Magyarorszagon a te adoforintjaidbol azert venne fel csaladi potlekot mert valahol mashol van csaladja, ha van is ilyen lehetoseg en inkabb ennek vajas kenyeret minthogy ennyire lealacsonyodjak.
2013. nov. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem értem miért ne lennénk adófizetők hiszen a párom kint fog dolgozni, mi pedig februárba megyünk utána egyszerűen nem értem az ilyen hozzászólásokat, tudod én inkább fizetnék adót úgy hogy itt dolgozó külföldiek családja részesülhetne valamilyen segélyben mint az itt lakó nem dolgozó kisebbség , csak segélyt szedik felfele a magyar ember adójából. Szóval szívesebben venném ha bevándorlók kapnának belőle illetve családjuk :)És én nem gondolom, hogy ez olyan probléma ha ezt megkérdezi az ember, csak rosszindulatú emberek vannak akik ezt így tudják lereagálni. Hiszen majd én is szeretnék kint dolgozni és nem csak a segélyt szeretném felvenni.
2013. nov. 15. 12:26
 10/16 A kérdező kommentje:
És nagyon durva, hogy ennyire kifordítjátok az embert, mindenféle rosszat feltételeztek róla mert megkérdezett valamit.
2013. nov. 15. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!