Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szeretne-e valaki Nyíregyházár...

Zsofia88 kérdése:

Szeretne-e valaki Nyíregyházáról Angliába kimenni élni és dolgozni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Én egy 25éves lány vagyok.Nagyon szeretnék kimenni Angliába.Ehhez keresnék korban hozzám illő lány társaságot leendő lakótársat,barátnőt,munkatársat.Egyedül nem engednek,meg egyedül nem is szeretnék menni,viszont ha valakivel összetudnék ismerkedni,akinek hasonló tervei vannak,akkor könnyebb lenne.Ha érdekelne írjatok rám bátran!Köszönöm!Zsófi

#angliába menni #nyíregyházáról
2013. okt. 28. 16:08
 1/5 anonim válasza:
100%
Aha egyedül nem, de vadidegenekkel igen. így mindjárt más:)
2013. okt. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Isten latja lelkem hogy nem rosszindulatbol mondom, de szerintem a sajat erdekedben ne menj Angliaba ha ennyi eszed van. Pont az ilyen lanyokbol lesz "elvettek az utlevelem es prostituciora kenyszeritettek, pedig azt mondtak hogy csak masszirozni kell majd" story a Blikk-ben. Ahogy elolvastam ezt a kerdest rossz erzeseim tamadtak es elkezdtelek felteni, ugy, hogy nem is ismerlek. 24/F
2013. okt. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van két albán ismerősöm akik lányoknak szoktak segíteni külföldi munkát találni, ha gondolod, szólok nekik!
2013. okt. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazán nagyon kedves tőletek,hogy írtatok.

Mindannyian nagyon szimpatikusak voltatok,tényleg.KÖSZÖNÖM!

2013. okt. 29. 13:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit :)
2013. okt. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!