Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Létezik szerintetek olyan...

Létezik szerintetek olyan egybefüggő fás-bokros vidék európában vagy magyarországon (esetleg kisebb 20x20 méteres sűrű bokor-facsoport) ahova még nem tette be ember a lábát soha?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ott van, esetleg körbeirtották hogy szántsanak vagy valami, de senki nem ment még be oda.


Arra gondoltam, hogy keresnék egy ilyen kis részt, és építenék oda egy faházat kis kerttel. Elég fura ötlet tudom.


2013. nov. 21. 20:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nyilván tök észrevétlenül lehet építkezni. A kutyának sem tűnne fel.
2013. nov. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Oroszországban vannak olyan nagy távolságra egymástól az emberlakta települések, hogy egy ilyet simán megcsinálhatsz. Ott ráadásul az egész egy hatalmas, egybefüggő nyírfaerdő.
2013. nov. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha lenne annyi pénzed hogy elutazz egy olyan helyre ahol tudnál építkezni anélkül ,hogy a föld tulajdonosa nem csapna agyon (Magyarországon nem találsz ilyet)és ha lenne annyi pénzed hogy megvedd az építőanyagot és addig is még épűl a ház éljél valahol, akkor már annyi pénzed is lenne hogy legálisan vegyél egy földet és oda építkezzél :)
2013. nov. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!