Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti karácsonykor Párizsba...

Ti karácsonykor Párizsba 4éjszaka/5 napra mennyi pénzt vinnétek?

Figyelt kérdés
Fiatal pár vagyunk , a szállás,reggelink,repülőút megvan.
2013. nov. 22. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:

én is voltam ilyen úton és személyenként napi 50eur-ra biztos szükség van. Persze, ha vásárolni is akartok, akkor több, és az is kérdés, hogy múzeumokba mentek-e, mennyit utaztok városon belül, stb.

Vannak olyan honlapok, amelyeken hasznos tanácsokat adnak, azokat érdemes megnézni.

2013. nov. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez erősen függ attól, milyen életmódot folytattok. De ez nagyságrendnyi eltérést is okozhat.

Mivel karácsonykor már ott is marha hideg lesz, valami olyan programot kell csinálnotok, ami beülős. Múzeum, kávézó, étterem, valami ilyesmi.

Szerintem kettőtökre kb 50 euró per nap.

2013. nov. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nekem 50 euro kb egy nap, a muzeumokat leszamitva mert oda nem kellett befizetni.
2013. nov. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
meg annyit, hogy ha 26 ev alattiak vagytok akkor muzeumokba mehettek ingyen is, ha tobb kerdesed van irj privit
2013. nov. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!