Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan fiatal...

Vannak itt olyan fiatal tizenévesek akik már vettek részt ebben? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval arról volna szó , hogy találok magamnak egy barátot/barátnőt facebookon ki például Ausztráliában vag Amerikában és elejével irkáltak vele ,meg karácsonyra küldtek neki ajándékokat ,később meghívtátok magatokhoz pár hétre és utána ti is elmentetek hozzá. Van már itt valakinek ezzel tapasztalata? Vagy tudnátok adni tippeket hol keressek barátnőt? köszönöm előre is :) 14/L

2013. nov. 28. 14:14
 1/4 anonim válasza:

Erdely? Nekunk ott van testver falunk pl.

Nalatok a suliba nincs ilyen?

2013. nov. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem van ilyen aki Kaliforniában él. Nagynéném kint él, és ő ajánlott be engem egy ott élő velem egykorú lánynak akivel a facebookon dumálok, sokszor skype-on is. Szülinapomra küldött egy tök jó ajándékcsomagot..Én nyáron voltam kint nyaralni a nagynénémnél és személyesen is találkoztunk. Most ő fog jönni hozzánk az ünnepekre..(már alig várom)

Barátnőmnek is most keresünk levelező barátot Sue segítségével..

16/L

2013. nov. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a férjemet ismertem meg igy, de elég sok barátot szereztem itt a neten előtte, velük szoktam néha találkozi. De elég veszélyes lehet, mindenképp webkamera kapcsolat kell, hogy látsd, kivel beszélsz...
2013. dec. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az én levelező társam angliában él, és már kb. 2 éve tartjuk a kapcsolatot, először még bizalmatlanok voltunk, de utána egyre jobban nyitottunk egymás felé (skype-oltunk) és én kimentem még a nyáron egy londoni rokonomhoz és találkoztunk és a nyáron eljön hozzánk úgyhogy már alig várom. egyébként küldött ajándékot a szülinapomra. Egyébként mondjuk twitteren keresgélhetsz ilyesmi...

15/L

2013. dec. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!