Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit tud csinálni a kocsi...

Mit tud csinálni a kocsi hátsó ülésén 3 fiatal 10 órás út alatt?

Figyelt kérdés
(18évesek) vmi elfoglaltságra gondoltam. Ami jó unalom ellen. Valakinek vmi ötlet?
2008. aug. 15. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

egymást arréb nyomni.

nem lesz egy felemelö utazás, de kibírható.


országvárosozni, amöbázni, rejtvényt fejteni, gameboyozni. tabu játékozni. (amit lehet kapni táblás játékot tabu) kártyázni, de ahoz nagyrészt kell egy kinevezett asztal pl egy kemény könyv.

aludni.

2008. aug. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hm.. köszi a választ :D majd csinálunk vmit :)
2008. aug. 15. 16:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én ilyenkor aludni szoktam.


de lehet venni kifejezetten utazásra szánt játékokat nagyobb játékboltokban. érdemes lehet körbenézni, mert ezeket direkt autók hátsó ülésére tervezték, azaz picik, nem hullanak széjjel stb.

2008. aug. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet venni játékokat, de tapasztalatból mondom, hogy a legjobb az alvás. Minden évben többször is van, ilyen hosszabb utunk a családdal, de a legjobb megoldás az, ha laszunk. Ugyanis hiába játszunk, a lábunk akkor is elkezd fájni, a derekunk akkor is sajog, és csak a lökdösődés megy.
2008. aug. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
verjétek ki egymásnak (de semmi buzulás)
2008. aug. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
xD köszi szépen a válaszokat :D
2008. aug. 15. 18:35
 7/7 anonim válasza:
100%

olvasni :P

a Monte Cristo grófja Könyvmolyképző kiadásban nagyon jó fiataloknak a könyv pedig nagyon olvasmányos :)

2008. dec. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!