Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Júniusig pénzt kellene gyűjten...

Little Mouse kérdése:

Júniusig pénzt kellene gyűjtenem. Na de hogyan?

Figyelt kérdés
Miután vége van az iskolának az osztály elmegy Angliába kirándulni. Minden vágyam, hogy elmenyjek. De az út 100.000 FT és van kb. 7000 FT-om. Karácsony, szülinap és névnapom is beleesik abba a pár hónapba amelyikbe tudok gyűjteni. Sajnos karácsonyra és a születésnapomra olyan 5000 forintot kapok összesen, mert mindenkim ajándékot vett. (amiket nem akartam) Gondoltam arra, hogy anyukámmal eladok pár dolgot, de kérdéses, hogy megveszik-e. A kirándulás árának a dupláját is éri az a dolog. De a baj, hogy apumé, és habár nem használja nem biztos, hogy engedi eladni. Szóval, ha nem engedné mit tegyek? Köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 28. 18:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Diákmunka?
2013. nov. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Általánosba járok =/
2013. nov. 28. 19:01
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tudsz mit tenni, ha szüleidnek nincs pénze. El kell fogadnod. Ha felnősz és pénzt keresel azzal majd azt csinálsz amit akarsz.
2013. nov. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem kötelező Angliába menni...

Én valahogy megvoltam enélkül általános iskolás koromban, sőt gimiben is a legnagyobb kirándulásunk Erdélyben volt. Miféle iskola az ahol az egész osztály ilyen távoli drága helyre megy kirándulni? Pont csak ti nem tudjátok kifizetni? Ez kicsit furcsa...

2013. nov. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A mai vilagban 100.000 az eleg nagy penz.Ha szegeny a rokonsag ea a szulok akkor nem tudsz tarhalni. Ne busulj nem a vilag vege, ha felnosz barhova eljutsz
2013. nov. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Kicsit írígyellek, mert nagyon jó suliba jársz. Nálunk sajnos ilyen nincsen. Én a helyedben rávenném fatert, hogy adja el amit mar nem használ. Ki ne hadj semmi pénzért!
2013. dec. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

" Ki ne hadj semmi pénzért!"


Szerintem meg ha nincs pénz akkor hagyja ki. Majd elmegy máskor ha lesz rá pénze. Az utolsó forintokat pedig ne erre költsék hanem tegyék el tartaléknak ha ennyire rosszul áll a család! Bármikor szükség lehet rá. Nem szabad felélni az utolsó forintokat is!!

2013. dec. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy ilyen volumenű kirándulás mindennél fontosabb
2013. dec. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Seniz válasza:
Szólj a szuleidnek hogy ok jelentkezzenek otthon végezhető munkára pl borítékolás,csomagolás majd végezd te egyedul otthon.. Ebbol is szert tehetsz egy kis pénzhez :) sok sikert
2013. dec. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Szerintem meg egy ilyen volumenű kirándulás mindennél fontosabb"


Ugyan miért lenne már fontos egy kirándulás? Ráadásul fontosabb, mint a lakáshitel vagy épp a rezsi fizetése mondjuk?? Ne szórakozz már, ez csak egy utazás, pár nap és vége van. Ha nincs rá keret akkor ki kell hagyni oszt kész. Majd megy máskor, ha lesz rá pénze.

2013. dec. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!