Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Júniusig pénzt kellene gyűjten...

Little Mouse kérdése:

Júniusig pénzt kellene gyűjtenem. Na de hogyan?

Figyelt kérdés
Miután vége van az iskolának az osztály elmegy Angliába kirándulni. Minden vágyam, hogy elmenyjek. De az út 100.000 FT és van kb. 7000 FT-om. Karácsony, szülinap és névnapom is beleesik abba a pár hónapba amelyikbe tudok gyűjteni. Sajnos karácsonyra és a születésnapomra olyan 5000 forintot kapok összesen, mert mindenkim ajándékot vett. (amiket nem akartam) Gondoltam arra, hogy anyukámmal eladok pár dolgot, de kérdéses, hogy megveszik-e. A kirándulás árának a dupláját is éri az a dolog. De a baj, hogy apumé, és habár nem használja nem biztos, hogy engedi eladni. Szóval, ha nem engedné mit tegyek? Köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 28. 18:26
1 2
 11/17 Seniz válasza:
..Fölöttem író ^ csak nem családbarát vagy?! Hol van a nélkülözés?! Egy ilyen kirándulás lehet kihat egész életére,pl motiválja es keményebben tanul csak,hogy kijuthasson újra vagy esetleg más országba!!!Magyar gondolkozás,negativizmus.. Hol van a pozitiv gondolkozás?!
2013. dec. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Értem tehát szórjuk a pénzt amire a gyereknek épp tetszik nehogy a kis lelke sérüljön egy egész életre??

Inkább maradjon el a közös költség és a többi rezsi, az nem számít?

2013. dec. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Seniz válasza:
Nem latom hogy a gyermek bárhol is írta volna hogy ezt kéri a szüleitől ;) pont hogy munkával azeretne elerni! ;)
2013. dec. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti!

Védd az eszedbe, hogy ez igenis fontos. Fontosabb mint az idióta közösköltség stb... Mi van ha nem fizeted kiraknak?,,, szánalmas

2013. dec. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Fontosabb mint az idióta közösköltség stb"


??? Már miért lenne fontosabb egy múló utazás mint a kötelességed, hogy be legyen fizetve a rezsi? Ekkora méretes ökörséget hogy sikerült mondanod?

2013. dec. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Seniz válasza:

Utolso elotti ;) Primitiv semmit soha el nem érő emberekkel nem lehet soha semmit írni!

Ui a Kérdezőnek: Remélem valóra váltod az álmod,álmaid!KITARTÁS!!!

2013. dec. 13. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Seniz válasza:
*megbeszélni
2013. dec. 13. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!