Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hány országban jártál már...

Hány országban jártál már életedben (értelemszerűen azon kívül, ahol születtél)?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, légyszi kort is írjatok. Minden ország számít, aminek a területén valaha jártál, tehát ha csak átutazóban voltál, azt is számold bele!
2009. nov. 27. 22:51
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
44%

Japán, Kína, Litvánia, Egyiptom, Franciaország, Szlovákia, Horvátország, Finnország, Norvégia, Svédország, Észtország, Anglia, Izland, USA, meg mittudomén még hol, fateromat kísérgettem mindenhova, meg nyaralások.

16F

2009. nov. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
70%

USA, Franciaország, Olaszország,, Németország, Hollandia, Belgium, Horvátország, Ausztria, Szlovákia

Ez összesen 9

17/F

2009. nov. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim válasza:

Ausztria, Szlovákia, Csehország, Lengyelország, Németország, Belgium, Franciaország, Anglia

19/F

2009. nov. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
56%

Ausztria, Németország, Csehország, Szlovákia, Románia, Lengyelország, Oroszország (akkor még Szovjetunió), Bulgária, Horvátország és Szerbia(régebben Jugoszlávia), Görögország, Anglia, Brazília, Argentína, India, Egyiptom, Szíria.


Egyiptomban 1 évig kinn éltem (munkáink miatt) és 18 éve folyamatosan, gyakran kiutazom, Kairóban lakásunk és autónk is van... :D


52/N

2009. nov. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
56%

Görögország,Spanyolország,Tunézia,Szlovénia,Ausztria,Szlovákia,Horvátország,Szerbia

21/L

2009. nov. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
56%

jah Montenegro kimaradt:)


utolsó voltam

2009. nov. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

Szlovákia, Szerbia, Horvátország, Ausztria, Németország, Franciaország, Belgium, Anglia, Olaszország. A legtöbb helyen mondjuk csak átutazóban voltam (pl. Anglia felé).

22/L

2009. nov. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Én 26 országban jártam, ezek: Spanyolország,Írország,Franciaország,Németország,Ausztria,Svájc,Olaszország,Monaco,Szlovénia,Horvátország,Bosznia-Hercegovina,Szerbia,Montenegró,Macedónia,Görögország,Törökország,Bulgária,Románia,Ukrajna,Szlovákia,Csehország,Lengyelország,Litvánia,Lettország,Észtország és Finnország

22 éves vagyok.

2009. nov. 28. 10:12
 19/37 anonim ***** válasza:
56%

huh ti aztán sok helyen voltatok:D

én ausztria, szlovákia, lengyelország, anglia, németország, spanyolország, horvátország, románia, görögország, franciaország

2009. nov. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim válasza:

Bosznia, Horvátország, Románia, Szlovákia, Ausztria

18/f

2009. nov. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!