Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nyáron Kanadába utaznánk a...

Nyáron Kanadába utaznánk a szüleimmel. Mivel nagyon hosszú az út a legkényelmesebb és legbiztonságosabb légitársaságot keressük. Ti melyik légitársaságot ajánljátok?

Figyelt kérdés
Mi a Lufthansára gondoltunk.

2014. jan. 1. 11:40
 1/8 MrPifta ***** válasza:
én is azzal mennék.
2014. jan. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy legkényelmesebb és legbiztonságosabb.

De a te dolgod.

Mindegyik épp olyan kényelmes mint a másik, ugyanolyan székek lesznek bennük, max a színük lesz más. És a lezuhanási valószínűség is kb egyforma.

Erre kinéznéd a Lufthansát, miközben lehet másik cég jobb menetrenddel, és olcsóbban vinne el ugyanoda? Mi értelme ennek?

2014. jan. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítségeket!:)
2014. jan. 1. 14:13
 4/8 A kérdező kommentje:
#2-es nem néztem ki a Lufthansát csak arra gondoltam. De azért kérek tanácsot, hogy melyik légitársaságot válasszam mert nem tudom hogy melyik a jó és olcsó.
2014. jan. 1. 14:17
 5/8 anonim ***** válasza:

A szóbajöhető légitársaságok egyike sem biztonságosabb mint a másik. Ez nem Közép-Ázsia vagy Afrika hogy mindenféle gép röpködjön. Az EASA (EU), a TCCA (Kanada) és az FAA (USA) hatóság összehangoltan és vaskézzel szabályozzák ki repülhet.


Rossz hírem van: mindegyik kényelmetlen turistaosztályon.


Összefoglalva: válaszd a legolcsóbbat, mindegy.

2014. jan. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Austrian Airlines vagy Canada Air :)

Budapestről nincs közvetlen járat Kanada egy városába sem:(

2014. jan. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért csak azt tudnám ajánlani, ne zárj ki semmit sem. Olvass utána, és keresgélj egy rendes keresővel. Pl kayak vagy orbitz épp jó lehet.

Írd be mikor és hova mennél, aztán nézd meg mennyi lesz a jegy. Hacsak nem nagyon olcsó, ne vegyél még semmit, de legyél képben az árakkal és a légitársaság kombinációkkal.

Keress akciókat, és nem győzöm hangsúlyozni, olvass sokat.

2014. jan. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a segítségeket :)
2014. jan. 7. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!