Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Egyedül ilyen hosszú útra...

Egyedül ilyen hosszú útra elmennétek?

Figyelt kérdés
Egyedül mennék el Nizza-ba de úgy hogy megállnék Verona,Milánó,San Marino,Firenze,Velence,Pisa-ban megnézni ezeket a helyeket.Nincs olyan aki jönne velem mert az ismerőseim nem szeretnek ennyit nézelődni de én még soha nem voltam ezeken a helyeken és végig szeretném járni autóval.Ti elmennétek egyedül?
2013. okt. 30. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:
El hát!
2013. okt. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne elég pénzem üzemanyagra, kajára, ha szükséges autószerelésre, meg talán szállásra, akkor simán.

Bár nálam a szállás nem is annyira létszükség én elalszok az autóban is, főleg ha elég nagy és mindenre van hely, zuhanyzási lehetőség meg minden autópálya pihenőnél kell hogy legyen, csak a kamionosokat kell meggyőzni, de ide haza ha nem kamionos az ember és csak egyszerű utazó, akkor 2 szál cigiért vagy 1 üveg sörért vagy valami kajáért már simán használhatsz mindent.


De én azért meggondolnám az egyedül való utazást, mert én bírom az egyedül létet, de hosszú távon már belefáradnék.

2013. okt. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, elég unalmas lehet egyedül utazni.
2013. okt. 31. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is egyedül utazgatok. Szal mennék. Néha rossz, de rengeteg előnye van annak is ha egyedül van az ember.
2013. okt. 31. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem. Imádok utazni, várost nézni, de én egyedül nem vállalnám be.
2013. okt. 31. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Biztos bevállalnám,ha lenne rá keret.
2013. okt. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha lenne rá pénz nem lenne kérdés!
2013. okt. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem mennék egyedül, úgy elég unalmas, meg úgy ha valami baj történik az ember nem számíthat senkire csak idegenekre. Egyedül maximum Magyarországon utazgatnék szívesen.
2013. okt. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Simán elmehetsz egyedül. Igazából ha csak nézelődni akarsz, olaszul sem kell tudnod. Itthon felmész az autópályára, és a felsorolt városokon előtt le sem kell jönnöd a pályáról. CSAK MŰSZAKILAG JÓ ÁLLAPOTÚ AUTÓVAL INDULJ EL! Arra is készülj fel, hogy az Olasz autópályán fizetőkapuk vannak és annyiért fizetsz amennyit mész a pályán, de méregdrága. Ha autópályán megállsz aludni akkor csak kivilágított helyen állj meg, sötét szarokba ne állj be, mert mennek a rablások rendesen. Szóval menyél nyugodtan, én is imádok utazgatni autóval! :)
2013. okt. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!