Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Fuerteventuráról tapasztalatok?

Fuerteventuráról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A Kanári szigetekre egész pontosan Fuerteventurára utaznának július elején. Aki járt már ott attól kérnék tanácsot. Félek tőle hogy hideg lesz a tenger24-27fokos lenne az ideális és nem szeretném a rosszidőt vagyis júliusban milyen idő van ott? Minimum 28fok lenne a jó.... Valamint tényleg nagyon fúj a szél? Mi egy öbölben lennénk és ott is nagyon fúj ? Az édekelne higy van e ott cápa, mert nem szeretnék nagyon összefutni velük főleg nem nagyobbakkal!! Szóval a keleti parton van e? És nagy bogarak is vannak azt hallottam igaz? Légyszi írjatok meg mit tapasztaltatok érdemes e oda menni vay rossz. SOS

Előre is köszi!



2014. jan. 6. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát én még soha nem hallottam senkitől hogy olyan szörnyű lenne a Kanári-szigeteken.

A hőmérséklet egész évben tavaszias, nyáron előfordul hogy bejön 1-1 afrikai eredetű komoly hőhullám, de általában nincs 25-30C°-nál melegebb.

Az óceán vize nyáron alkalmas fürdésre, cápák természetesen vannak (mivel óceáni állatok), de a forgalmas standok cápahálóval védettek, illetve ha most rákeresel sem találsz egyetlen esetet sem hogy bárkit cápatámadás ért volna ott.

Nagy bogarak is vannak, de most komolyan hogy lehet egy bogártól félni? :D

2014. jan. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Hát én még soha nem hallottam senkitől hogy olyan szörnyű lenne a Kanári-szigeteken. "


Bizony nem rossz. És ha én is Londonban laknék mint te Digo, akkor tuti kihasználnám, hogy onnan van néha szuper akciós út: 100-150 font per fő áron repülővel, egy hét szállással... Még magyar pénztárcának is olcsó. Hát igen, ott nyugaton valóban létezik last minute. Itt Magyarországon ez elképzelhetetlen, hogy ilyen áron hirdessen egy utazási iroda.

2014. jan. 7. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Koszi az otletet, meg fogom nezni!
2014. jan. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak Tenerifén voltam, ismerőseim Fuerteventután is, de senkitől sem hallottam hogy ne lett volna jó a víz vagy bármi. Igaz kopárabb mint a többi sziget, de e miatt olcsóbb is valamivel.
2014. jan. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!