Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova utazzunk a szülinapomon?

Hova utazzunk a szülinapomon?

Figyelt kérdés
A hónap végén leszek 16 éves és mivel már mindenem megvan, arra gondoltam hogy kérek egy utazást, úgy, hogy apa, a nővérem és én utaznánk. Mondjuk ezt még nem kérdeztem meg apától, de majd rábeszélem. Szerintetek hova érdemes elmenni? Hol vannak jó látnivalók? Mindegy, hogy hova, csak ne legyen túl drága az utazási költség meg amire még szükség van. Előre is köszi. 16/L

2014. jan. 6. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Külföldben vagy belföldben gondolkodsz?
2014. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Inkább belföldön, mert az annyira nem drága.
2014. jan. 6. 21:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Eger, Kecskemét, Budapest, Pécs...?

Vagy ha külföldre (és nem akartok annyira sok pénzt rászánni) akkor szerintem Prága nagyon szép város, és minden harmad annyi mint BP-n :)

2014. jan. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Inkább belföldön, mert az annyira nem drága."


Ez relatív. Budapesten lakom és egy napos Brüsszeli városnézést olcsóbban össze tudok hozni, mint egy napos Debrecent.

2014. jan. 7. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Mert mondjuk ha Debrecenben, akkor hiába javaslunk egy debreceni utazást.
2014. jan. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Budapesten
2014. jan. 7. 13:09
 7/8 anonim válasza:
hát nem akarlak megbántani de pl borsodbol görögorsága olcsoban meguszod mint a balatont...
2014. jan. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"hát nem akarlak megbántani de pl borsodbol görögorsága olcsoban meguszod mint a balatont..."


Hogyan? Útiköltség többnek tűnik szerintem, szállás meg itt is ott is van hasonló árban.

2014. jan. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!