Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Idén külföldi nyaralást...

Idén külföldi nyaralást tervezünk a családdal,2 felnőtt 2 gyermek. Van ötlet, tapasztalat, olcsó utazással kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Tenerifén voltunk 2009--ben a Regency hotelben, ingyen szállással és ingyen félpanzióval, nem csalódtunk szuper volt! Ha tud vki ilyen lehetőséget csak máshol, akkor érdekelne!
2014. jan. 9. 08:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Splitben tudok apartmant az óvárostól 5 perc sétára. Az ár elég kedvező. Ha érdekel, keress priviben.
2014. jan. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Manapság magyaroknak nincs ingyen szállás semerre.

Régen volt Tenerifén is jó pár, de szanaszét a világban is.

Most - kockázatelemzés alapján - a magyaroknak sehol nem tartanak fönn ilyen helyeket.

Jelenleg az a nyerő, ha valahova keresel nagyon olcsó repülőjegyet, és társítasz mellé szállást. Így is olcsóbb lesz, mint egy balatoni nyaralás, de már nem annyira jó deal, mint pár éve.

C'est la vie.

2014. jan. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mégis, miért lenne ingyen a szállás???? Ezt nem is értem.
2014. jan. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még nézelődöm én is a neten. Ut. hozzászóló, reklámfogás, promóció céljából ingyenes a szállás, nekünk még félpanzió is járt akkor ingyen, egy előadásért cserébe, amit végig kellett hallgatnunk az üdülési jogról (hozzáteszem gyönyörű környezetben koktélozva a teraszon)! A baj az, hogy csak 1-szer mehetünk arra a helyre, de ez mai napig él, aki még nem volt, az mehet! Repülőjegyet kell "csak" fizetni.
2014. jan. 9. 11:03
 5/10 anonim ***** válasza:

"Manapság magyaroknak nincs ingyen szállás semerre. "


Ez hülyeség. Látod, hogy a kérdezőnek is volt meg amúgy tényleg van még manapság is Tenerifén biztosan. Erről én is tudtam, így feltételezhető, hogy esetleg máshol is van, de sajnos én se hallottam más helyről.

2014. jan. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Mégis, miért lenne ingyen a szállás???? Ezt nem is értem."


Tényleg ingyen van. Amivel fizetsz az "csak" ennyi: egy kb. fél napodat elveszik és próbálnak eladni neked üdülési jogot. Ha te ellenállsz akkor is ingyen van az egy hét szállás (néha félpanzió is). De persze ilyet csak egyszer lehet, 30 év feletti pároknak (akár gyerekkel együtt) és előtte ki kell tölteni egy kérdőívet amiből nagyjából látják az anyagi lehetőségeid (no ezt a részt sokan kamu adatokkal töltik ki). Szóval van pár feltétele, de ha megkapod a lehetőséget akkor tényleg ingyenes a szállás. Persze a repjegy, helyi közlekedés, belépők stb. így se lesz feltétlen olcsó, de sokat segít.

2014. jan. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tenerifén 4 olyan üdülő volt, amelyikbe lehetett így menni, sőt egy Fuerteventúrán is.

Manapság mindegyik fizetős, talán a Regencybe lehet még menni az újaknak.

Az a baj ezekkel, hogy most látszólag ingyen hirdetik magukat, aztán kiderül, ennyi-annyi szervízdíj vagy regisztrációs díj is van, akkor meg mi a francnak az egész cirkusz?

2014. jan. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Az a baj ezekkel, hogy most látszólag ingyen hirdetik magukat, aztán kiderül, ennyi-annyi szervízdíj vagy regisztrációs díj is van, akkor meg mi a francnak az egész cirkusz?"


Nem, nincs. Illetve igen, van olyan is. De ahol ilyet kérnek azt felejtsd el, az tényleg nem ingyenes.

2014. jan. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi is voltunk Tenerifén (Puerto De La Cruz-ban) 7 éjszakát és nagyon szuper volt, de mi magunknak finanszíroztuk és olyan utazási céggel voltunk ahol a szállásra elköltött összeget vissza lehet kapni akár teljes egészében is. Ez egy egyedülálló szolgáltatás, amiben nem csalódtunk. Ha érdekelnek a részletek keress meg privátban.
2014. jan. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
miert titkolozol? Oszd meg az infodat mindenkivel. ilyen luxus ingyen hyaralast barki elviselne a mai vilagban
2014. febr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!