Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tapasztalatok külföldi munkavé...

Tapasztalatok külföldi munkavégzésről. Ki hol dolgozott és mi volt a tapasztalat?

Figyelt kérdés
mennyire lehet belőle megélni és mennyire igaz az szerintetek, hogy minden munkáltató a saját országa embereit fogja a jövőben foglalkoztatni, hogy erősödjön az országa.lehet ebben valami? sajnos nem nagyon látom ebből a malomkerékből a kiutat, ezért valahová lépni kellene. környezetemben nincs tapasztalat, ezért kérdezek itt. minimális angol tudásom van, régen tanultam franciát, kicsit megy az orosz és az észt.írekre, görögökre és spanyolokra gondoltam. ezek jók?
2009. ápr. 3. 20:14
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és 23 lány vagyok.
2009. ápr. 3. 20:57
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Görög felejtős, nem lehet jókat hallani, de az Ír meg a Spanyol jó ötlet. Döntzsd el melyik olvasgass utánnuk a neten, majd állj rá keményen a nyelvre, mert ha jól beszélsz, könnyebben találsz munkát, és jobb minőségűt. Nyelv nélkül még szerencsés esetben is csak "aljamunkákat" végezhetsz. Én végigjártam a fokokat, sajnos tudom, ezért írom, hogy csak akkor indulj, ha már nagyon jól tudsz! (minimum középfok, de inkább több, mert van aki középfokkal sem bír megszólalni) Nem tudom mit tanultál eddig, de az a jó, amiből úgymond hiány van, vagy egy jó szakmával már el lehet indulni. Még nem késtél el, én 25 évesen kezdtem kint, nyelvtudás nélkül, vért izzadva, otthoni 2 diplomával sokáig takarítottam amíg a kinti egyetemre jártam.Sok sikert, még van időd, hogy felkészítsd magad, és ne siesd el!Ez az alap,a NYELV nagyon jól, a részletek iránt ráérsz még érdeklődni ha legalább angolul már jól tudsz.
2009. ápr. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igen tanulgatom a nyelvet újra, mert 2 éve meg se szólaltam angolul, így most baromira nehéz, de jönnek visszafele a dolgok.

köszönöm válaszod.

2009. ápr. 4. 19:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Görög nyaralóhelyeken több ismerősöm van kinnt szezonban,butikban,fagyizóban,Barátnőm most irt emailt,fagyisnál van,ingyen kaja és szállással napi 35 euro-ért.sztem nem rossz....
2009. jún. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!