Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit szólnátok egy ilyen...

Mit szólnátok egy ilyen lehetőséghez? (utazás Olaszország Toszkána)

Figyelt kérdés

Az iskolával mennénk, kb. 20-30 fős csoport, 1 hétre(2 nap utazás főleg) busszal, nyáron.

Toscána nevezetességeit néznénk meg, kb.86 000 ft az út, kaja nélkül.


Elmennétek?



2014. jan. 21. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég korrektnek tűnik.
2014. jan. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A belépők benne vannak az árban??
2014. jan. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te ennyi info alapján mernél véleményt alkotni?

Mert ha lepukkant busszal mentek, amolyan magyar vállalkozó módjára, meg megszálltok valami szétesős faház kempingben, akkor azt kell mondjam, átvertek, de nagyon. Ha meg 4*-os szuper szállást tartalmaz, akkor nem rossz az ajánlat.

Azt próbáltad már, hogy utána számolsz, mennyiért kapsz ugyanerre a távra buszt. Mondjuk mentek 3000 km-t, aminek van egy km díja. megnézed mennyi lenne a szállás, hozzáadod.


30 főre fejenként 100 km-nyi buszpénzt kell megváltani, (bár ennyi erővel mehettek 40-en is) ... most erősen túlzok, de legyen 20eFt/fő. Még mindig marad 66eFt-od szállásra.


Szerintem lehúznak, testvérem.

2014. jan. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nos, a busz elvileg jól felszerelt, lékondival, dvd-vel.

A szállások mobil home-ok(kis házak, konyhával, nappalival, szobákkal) és a belépőket is tartalmazza az ár(Arezzó,Róma,Vatikán,Firenze, -templomok stb.)


Egyébként végül úgy döntöttem elmegyek. :)

2014. febr. 7. 23:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Okosan döntöttél!

Már többször is jártam arra, és te sem fogod megbánni.

Csináljál sok-sok fotót!!!

2014. febr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!