Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nem túl ciki és nemszokványos...

Nem túl ciki és nemszokványos megszállni így Olaszországban, Toszkánában?

Figyelt kérdés

Október végén 1 hétre megyünk és Marina De Massa-ba.

Ide nyáron akartunk, de nyár már nem jó nekünk, ezért a nyári olaszt áttennénk egy őszi városlátogatásra


Ez nem kisváros, nem falu, villa, stb.

Ez egy üdülőfalu, ami egy hétre 45e Ft. és innen közel van Pisa, Firenze, Cinque Terre stb.


nagyon nagyon ciki???



2012. márc. 28. 11:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a ciki hogy ezt megkérdezted! Az hogy ki, hol, hogyan, kivel nyaral az magánügy!
2012. márc. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

többen tesznek el ehhez hasonló kérdést, akkor mindegyikhez ez a kommented? Irigy vagy talán?


másnak, azért kérdezem, mert más a dombra megy villába, faluba, faházba, stb.


De mi nem, mert ez egy nyári hely.

2012. márc. 28. 11:23
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Nagyon ciki! Én biztos nem állnék veled szóba! Kapd már össze magad! Üdülőfaluba?! Én is lenézlek, és szerintem az összes többi ember is! Milyen emberek vannak?!
2012. márc. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

jó jó, tudom, ezért kérdeztem. Nem tudjuk lemondani a nyári utunkat, ez a baj. Ezért gondoltuk, hogy áttesszük az októberi olasz utunkra.

Majd akkor átgondolom

2012. márc. 28. 11:37
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Ennyire nem lehetsz hülye! Az előző válaszoló csak ironizált! És mi a fenének lenne ciki? Komolyan nem értelek! Hány éves vagy? 12? Mert a kérdésedből ítélve nem lehetsz több!
2012. márc. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi San Remo közelében voltunk pár éve egy hetet, joker ajánlat volt, helyben tudtuk meg a pontos szállást, és az is üdülőfalu volt. Ha autóval vagytok, szerintem ideális nyaralóhely. Nekünk is 40ezer körül volt egy hétre, és mi is ősszel voltunk. Ezek a szállások csak a holtszezonban ilyen olcsók, nyáron simán 200ezer körül vannak. Egyébként tökéletes volt minden szempontból. Úgy képzeld el, mint egy hatalmas kempinget, ahol csak faházak vannak. A faház kényelmes volt: egy nappali, két hálószoba (négyen voltunk), konyha, fürdőszoba. Az egész üdülőfalu egy gyönyörű trópusi kertben volt, hatalmas úszómedencével. Sok helyen megszálltam már ifjúsági szállótól kezdve a négycsillagos szállodáig, én egy erős középkategóriába tenném, semmi ciki nincsen benne.

A Cinque Terre gyönyörű, tavaly Monterossoban voltunk egy hetet, onnan jártuk be az egészet. Oda vonattal érdemes kirándulni, mert parkolni szinte sehol nem tudtok rendesen. Gyakran megy a vonat, és pár perc alatt ér egyik településről a másikra.

2012. márc. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ennyire ciki és nem tudod lemondani, akkor add át nekem. Nekem nem lesz ciki, hidd el.
2012. márc. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a gondod.......
2012. márc. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%

Mi tavaly voltunk Velencében.A város szélén lévő kempingbe mentünk,és konténer házban laktunk.

Volt ott 2 ágy(+ egy emeletes ágy ha hárman lettünk volna) volt hűtő,íróasztal,ingyenes nethasználat,volt egy kis fürdőszoba(zuhanyzó,wc) A konténer ház előtt volt egy kis terasz,és szemben volt a medence.Mi ilyenben voltunk és imádtam.Kényelmes ,tiszta volt.Igaz be kellett buszozni Velencébe,de ezt is imádtam,mert nagy élmény volt az olaszok közé vegyülni..:)Ja! és nem volt drága.Nekünk mindegy hol alszunk,hiszen nem azért mentünk oda,hogy egész nap a ház előtt csücsüljünk.

mutatok képet is.

[link]

2012. márc. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az volt a gondom, hogy az utóbbi pár napban annyi ilyen fórumot néztem, ahol mindenki csak a villákat, meg a dombokon lévő házakat foglalta és ott olvastam, hogy ilyenkor már nem "illik" üdülőtelepre menni. És ha jól megnézem, a többség már nem is adható ki októberre

Viszont, amit mi foglaltunk, az igen!

Megkérdeztem az utazási irodát és tengertől 1,5 km-re lévő házra is lehet cserélni októberre, tehát ezt fogjuk lehet választani. A maradék összegből meg befizettünk egy programra.


nem kellett volna azokat a fórumokat nézegetnem.

2012. márc. 28. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!