Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék úgy elszabadulni...

Hogyan tudnék úgy elszabadulni, hogy ne nézzenek rossz szemmel rám? Vagy legyek önző?

Figyelt kérdés
Nyertem egy ötnapos külföldi utat, és ma tudtam meg, hogy tíz nap múlva lesz az indulás. Viszont a munkahelyemen egy hónapra előre be vagyunk táblázva, amúgy is kevesen vagyunk, tehát mindannyian túl vagyunk terhelve, ráadásul egy másik helyen még havi 5-6 napot helyettesítek is.
2014. márc. 5. 10:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Fogod beviszed a nyereményt a főnöknek, hogy nyertél egy külföldi utat amire elmész 10 nap múlva. Egy rendes főnök nem fog erre nemet mondani. A normális kollégák sem, mert veled együtt örülnek majd. Pár éve én is így voltam. Ahol dolgoztam, ott karácsony és ünnepek között tilos volt szabira menni, mindenkinek dolgoznia kellett. Én akkor dec 22- jan.5-ig kaptam ajándékba egy angliai utat. Bevittem a főnökhöz, és elengedett. A kollégák is örültek..Nem volt gond.
2014. márc. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!