Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti vennétek "használt" sátrat...

Ti vennétek "használt" sátrat valamelyik hirdetési oldalon keresztül?

Figyelt kérdés
Eredeti ár 120e. Ajándékba kapták és 80e hírdetik. Szerintetek?

2014. márc. 5. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha meg lehet nézni és felállitani,akkor persze,hisz látom hogy jó-e vagy sem.
2014. márc. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak ha meg tudnám nézni. Milyen sátor ez ami ennyibe kerül?
2014. márc. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez egy 6 személyes sátor.


[link]


Balatoni kempingekbe szoktunk elmenni nyaranta 8-10 napra telepített lakókocsiba.(utószezonba) Csak időközben megnőttek a gyerekek és már mobilházban férnénk csak el kényelmesen, de ennek az ára kb 200e ft lenne. Ha viszont sátorral mennénk a felét megsporolnánk a másik felén vennénk a sátrat..(és a sátor megmaradna)Így próbálunk okoskodni.

2014. márc. 5. 15:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jó ez a sátor.


Én is nagyon szeretek sátrazni. Úgy várom, hogy akkorák legyenek a gyerekeink, hogy ők is élvezzék. Novemberben születtek, de lehet néhány nap sátrazást bevállalunk a nyáron. Ennél hosszabbat még nem merek, úgyhogy egy szállodában foglaltam szobát, de ha jól viselik akár hosszabb is lehet, mint néhány nap.

2014. márc. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs, de pont hasonlókat találtam 20ezer körül, csak beírtam a keresőbe...
2014. márc. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!