Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti nem vágytok egy kis utazgat...

Ti nem vágytok egy kis utazgatásra, elszakadásra?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, most fogok végezni az egyetemen, ami után nagyon jó lenne elkezdenem dolgozni. Ha nem sikerül a szakmámban, akkor bárhol máshol. Még nincs saját keresetem, de a lényeg, hogy remélhetőleg lesz nemsokára.

Jó családom van, szeretem őket, és a párommal is már régóta együtt vagyunk. Viszont néha úgy érzem, hogy kiszakadnék egy kicsit innen, és már csak a kaland kedvéért is meglátogatnék pár idegen országot. Eddig folyamatosan csak tanultam, tanultam, rendezett voltam. Úgy érzem, hogy még csak most kezdek élni, és szívesen kipróbálnám magamat egy ilyen helyzetben. Szívesen dolgoznék kint is valamit, nem feltétlen azért, hogy jól megszedjem magamat, hanem simán csak érdekelne. Szeretnék tapasztalatot, szeretnék új emberekkel ismerkedni, új kultúrákkal, egyfajta "megtisztulás" lenne. Viszont másfelől elég nagy butaságnak hangzik az egész, és luxusnak. A családom is hiányozna (oké, ez a legkisebb dolog), viszont ilyet elő se lehetne nekik adni. Nem azért, mert nem értenék meg, egyszerűen csak hülyén hangzana az egész szerintem. Van esetleg valakinek valami tapasztalata ezzel kapcsolatban? Nektek is vannak hasonló vágyaitok? Ki tudta megvalósítani?

Elnézést, ha rossz kategória, de végül is kötődik a családomhoz... :)



2014. márc. 7. 23:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
próbáld ki a couchsurfinget
2014. márc. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nagyon jó ötleteket adtatok. Lehet, hogy tényleg belevágok valamibe, persze csak ha nem kapok valami visszautasíthatatlan ajánlatot már mostanában (amire szerintem kicsi az esély...) Csak még nem tudom, mi legyen a cél, nincs különösebb "álom" országom. És össze is kellene szednem magamat, mert persze, nagyon jó itthon ücsörögni, de nem lehet ez így örökké.

Tényleg köszi, hogy írtatok, nagyon tetszenek a válaszok. :)

2014. márc. 8. 11:37
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!