Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha Animátor lesz valaki, mit...

Ha Animátor lesz valaki, mit és mennyi cuccot, ruhát érdemes magával vinnie? 7hónapról van szó, hazajönni nem lehet. Köszönöm előre is a válaszokat!

Figyelt kérdés

2014. márc. 10. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
Amennyi elég egy hétre. Aztán kimos.
2014. márc. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Deggial, vagy mi a neved, hallod, 5 perce sem vagyok fent, és ez a második kérdés, aminél a kedvességtől csöpögő válaszoddal találkozok. Gratulálok.


Azt pontosan nem tudom, hol fogsz lakni, de szerintem, ha nem jöhetsz haza, vigyél magaddal olyan dolgokat is, amik mondjuk az ideiglenes lakhelyeden nem állhatnak rendelkezésedre. Úgy értem, ha szükség van rá, főzésre alkalmas cuccokat, meg hasonlókat. Ha szeretsz olvasni és lesz időd, vigyél könyveket, vagy a hobbidnak megfelelő dolgokat a háztartási cuccok mellé. Ruhából meg mindegy, mennyit viszel, mert valóban ki lehet mosni (micsoda bravúros észrevétel), és ha kevés, biztosan lesz bolt a közelben.

2014. márc. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Kösz szépen.
2014. márc. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!