Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket nem zavar az, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar az, ha az akivel együtt vagytok folyamatosan ki írja a Facebookra, hogy most éppen, hogy érzi magát a "kapcsolatban " idézetekkel? Úgy értem, h ha boldog akkor szerelmes idézeteket ha épp összevesztünk akkor.

Figyelt kérdés
Ezt miért csinálják az emberek?Szerintem ez teljesen magánügy!
2013. jún. 16. 12:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%

Úristen, hülye liba a barátnőd.


23F

2013. jún. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

nem zavar.

de :O olyan szinten nem érdekel ki mit ír ki .

2013. jún. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok!!!!:D és barátom van :D
2013. jún. 16. 12:55
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Első vagyok, hát ezt nem is kommentálnám :D férfiak szégyene.
2013. jún. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
19%
NEm zavar, sőt...örülök neki legalább mindig tudom mi jár a fejében. Én is ilyen vagyok! Inkább ezt irja ki mint azt, hogy 5 perce volt wc-n meg éppen mit ebédelt... azoktól a falra mászok!!
2013. jún. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Kedves első, Te vagy a Férfiak szégyene!! Megérdemled, hogy egy érzéketlen könyös p**a barátnőd legyen! Az való neked kb..
2013. jún. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, mert nem facebookozom és egyáltalán nem érdekel ki miket irogat ott.
2013. jún. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

igazából engem csak azért zavar mert úgy gondolom, h most éppen milyen a kapcsolatunk ahhoz senkinek semmi köze , csak nekünk... ez teljesen magánügy... max közelebbi barátokra tartozik, de , h mindenkire azt nem hiszem...

úgy érzem, h ez nem is NEKEM szól hanem csak úgy a többieknek ...mert ha nekem szólna nekem mondaná, h mennyire szeret...

2013. jún. 16. 13:04
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez gáz dolog.

Gáz, mert ahelyett, hogy a párjának mondaná, ilyen kerülőutakat használ - ez igaz akkor is, ha jól érzi magát, meg akkor is, ha nem. Ha rosszul érzi magát, miért nem lehet négy szem közt megbeszélni? Ha meg jól, miért kell az egész világnak tudni róla?

Amúgy is ezt az egészet egy fajta feltűnési viszketegségnek tartom, semmi többnek.

2013. jún. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük eleve ott, hogy egy ilyen szánalmas idióta nem lenne a pasim/csajom...
2013. jún. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!