Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik országba tudnék elmenni...

Melyik országba tudnék elmenni, angol nyelvtudással?

Figyelt kérdés
Angliában már éltem két évet, imádom, de most valami másik helyre vágyom. Szeretném bejárni a világot, vagy legalább Európát. Hova tudnék/érdemes még menni angol nyelvtudással? USA, Kanada, Ausztrália... úgy tudom ezekbe az országokba nagyon nehéz kijutni. Van más ország is, ahova könnyebb, mondjuk EU-ban van és elég az angol? Vagy ne is álmodjak róla?

2014. ápr. 9. 12:17
1 2
 1/14 anonim válasza:
Tanulj nyelveket!
2014. ápr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

én is csak angolul beszéltem, mikor Angliábol továbbálltam. utána Belgiumban dolgoztam, kicsit Izraelben, majd Ausztriában majdnem 2 évet, onnan továbbmentem Svájcba, majd Franciaországba férjhez mentem :D

ne ragaszkodj csak angol nyelvterülethez szerintem, ha az angolod jo, azzal bármelyik országban tudsz boldogulni, az ország nyelvét meg viszonylag gyorsan el tudod sajátitani, pláne, ha nem magyarokkal vagy körülvéve..

2014. ápr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Írország.
2014. ápr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Málta, de megélhetés szempontjából nem "egy Anglia", viszont gyönyörű :)

Másik megoldás a hajón való munkavállalás (folyami), ha ennyire szeretnél utazni és világot látni :) (én ezt választom :))

2014. ápr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
áh, igen, hajo! menjél hajora dolgozni!
2014. ápr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, jöhetnek még. Nem ragaszkodom angol nyelvterülethez, csak nem tudom, hogy lehet-e más helyre is menni, ha csak angolom van. Tanulnék én nyelveket, de lenne rá időm, meg pénzem. (Imádok nyelvet tanulni, régen tanultam latint, románt, meg spanyolt, de már mindent elfelejtettem :D Általánosba jártam még ekkor). Hajóra nem mennék, mert egyik ismerősöm dolgozott hajón, és szépen hangzik, de nagy csalódás. Nem írom le mit mesélt, nem akarom elvenni a kedved. :)
2014. ápr. 9. 14:58
 7/14 anonim ***** válasza:
En hawaiira mennek. Vagy tajfoldre.
2014. ápr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Ó, nekem is dolgozik ismerősöm óceánjárón (első körben ez a célom nekem is, aztán majd a későbbiekben folyam :)) és nekem is meséltek jót is rosszat is :D De nekem ez régi álmom/tervem, így nem lehet eltántorítani semmi rosszal, ugyanis felkészítettek a legrosszabbra is :)
2014. ápr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én is mennék Hawaiira vagy Tájföldre, ha lenne rá pénzem és lehetőségem :D
2014. ápr. 9. 21:08
 10/14 anonim ***** válasza:
Azt hittem dolgozni akarsz menni. Veszel egy repjegyet hawaira 100ert es dolgozol. Azt hittem errol volt szo.
2014. ápr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!