Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Dolgozhatok-e így Ausztriában?

Dolgozhatok-e így Ausztriában?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy ösztöndij keretében tartózkodom Ausztriában, egyetemen tanulok, de szereték továbbmaradni. A program már ezt nem teszi nekem lehetővé, viszont arra gondoltam, hogy ittmaradnék úgy, hogy dolgozok. Addig míg az ösztöndij támgoat(még egy honap kb), addig nem vállalhatok munkát. a kérdésem az lenne, hogy attol hogy nem vállalhatok munkát, bejelentkezhetek-e a kinti munkaügyi hivatalba, hogy munkát vállalnék. vagy csak akkor lehetséges ha már lejárt a szerződésem az ösztöndijjal? és ha lejárt, és kintmaradok, akkor menne simán? nem kell hozzá engedély? nem baj, hogy magyar állampolgár vagyok? mennyi az esélye, hogy találok magamnak melót?
2009. dec. 20. 13:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!